Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért marad sokáig sárga a...

Miért marad sokáig sárga a körmöm, miután leszedek egy sötétebb körömlakkot?

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Két oka lehet:


az egyik, hogy ha nagyon hosszú ideig mindig sötét lakkal ki van lakkozva a körmöd, akkor nem jut fényhez a köröm a lakk alatt, ezért elszíneződik bizonyos testi reakciók következményeként.


a másik, amikor maga a lakk fogja meg. És ezt nem csak sárga körömlakk tudja produkálni.


Ma már lehet kapni körömfehérítő géleket ilyen esetre, nagyon szépen rendbe teszi a körmöket!

2011. jan. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És máskor használj alapozólakkot te agyas.Pont ezért találták ki.
2011. jan. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az első válaszlónak nagyon a köszönöm a másik meg fogja be a pofáját, mert használtam előtte utána.
2011. jan. 29. 21:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Használt lemosás után fehérítő lakkot. Ezt én pl a dm-ben vettem (1000ft) és nagyon jó. Nekem azért kellett mert kékre festettem a körmöm (kentem én is alá fölé alapozó és fedőlakkot) és tökre kék volt a körmöm miután lemostam (vagy piros, mikor milyenre festettem) és ez a fehérítő lekk egy hét használat után (én mindennap kifestettem aztán lemostam) már teljesen normális színe volt a körmömnek.



[link] itt a jobb szélső. De vigyázz nehogy franciához való fehéret vegyél mert egymás mellett vannak és könnyű összekeverni.

2012. okt. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!