Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerinted is undorító?

Szerinted is undorító?

Figyelt kérdés
Sokak szerint undorító,ha csontos egy nő. Ezt úgy értem,hogy kilátszik a kulcscsontja vagy ha lehajol,akkor látszik a hátán az összes csont stb.
2011. jan. 26. 13:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem túl szép, de undorítónak inkább az extrémebb, anorexiásokat tartom.
2011. jan. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

nem undorító, de nem éppen szép látvány, szerintem....:S

20Ł

2011. jan. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, az utolsó hogy látszik a hátán az összes csont. az tényleg nem túl szép. Főleg, hogy én is ilyenfajta csontos vagyok. :S Sajnos. Viszont a kulcssont az még elfogadható.

legalábbis szerintem.

2011. jan. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Bordákról és a csípőcsontról mi a véleményetek?
2011. jan. 26. 13:17
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se szép látvány, de amúgy nem múlik rajta semmi. Ha az a nő elfogadja magát úgy ahogy van, akkor akár sokkal jobb kapcsolata is lehet mint egy nála szebb, csinosabb nőnek. Nem tudom, hogy a kérdést magadra értetted e, de ha el tudod magad fogadni, akkor lesz egy olyan kisugárzásod, ami annál a pár kiálló csontnál sokkal fontosabb. :)
2011. jan. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 just.me ***** válasza:
100%

Szerintem az ha látszik a kulcscsont, azzal semmi baj.

A gerincoszlop, undorító ha látszik.

A bordák is.

A csípő csont meg nekem kifejezetten tetszik. :)

2011. jan. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen azért tettem fel a kérdést,mert én azt szeretném,ha kilátszanának a csontjaim. A kulcscsontom látszik,ha lehajolok,akkor a hátamon a csontok is látszanak. A bordáim és a csípőcsontom is csak akkor,ha kihúzom magam.
2011. jan. 26. 14:39
 8/10 anonim ***** válasza:
sztem nem undorító
2011. jan. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem inkább látsszon a csípőcsont, mint a háj...szebb egy vékony lány, mint egy disznó kiomló zsírral
2011. jan. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

tudom hogy most mindenki hülyének fog tartani de nekem tetszik ha kint van a csajnak a bordája is

szeretnék olyan lenni :P

13L

2011. aug. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!