Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk - Lányok! ( Főképp...

Fiúk - Lányok! ( Főképp tinédzserek ) Szerintetek melyik szebb vagy ti melyiket kedvelitek jobban? Egy ápolt, de kicsit pattanásos és néha piros arcbőr vagy egy olyan amelyik minden nap alapozózva, púderezve van?

Figyelt kérdés

Kort és nemet is kérnék. :D

15/L


2011. jan. 26. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
a vakolat csak fed, es nem ciki az a par pattanas, ebben a korban mindenkinek van, tehat az apolt
2011. jan. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem. ( Megmarad a kérdés csak pluszban szeretném azt is megkérdezni, hogy azért ahhoz, hogy egészséges legyen a bőr kell használni rendszeresen arcradírt és hidratálót, a tonikok és pórustisztítók mellett? )
2011. jan. 26. 17:03
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

2. kérdésedre: én szoktam.

de amúgy egy alapozós púderes arc mért nem lehet ápolt?

2011. jan. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én nem azt mondtam, hogy az nem ápolt. Csak úgy kérdeztem, hogy egy ÁPOLT, de kicsit pattanásos stb... :D

Na tehát az ápoltat arra értettem, hogy ha nincs rajta semmi más csak simán ápolva van.

2011. jan. 26. 17:28
 5/6 anonim ***** válasza:
27%

Ápolt pattanásos arcbőrről nem nagyon hallottam még..most ezt nem kötöszködésből írom :) nekem is pattanásos és én olyankor nem érzem ápoltnak pedig tisztítom rendszeresen..használok alapozót és púdert de nem úgy néz ki rajtam mint a vakolat :) egy vékony réteg is tud jól fednu :D

17/L

2011. jan. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Értelek. Attól még lehet egy arc szép, ha pattanásos. :)

Na mindegy. Kipróbáltam az alapozót és púdert, ami nekem nem igazán megy, abban sem érzem túl jól magam. Úgy döntöttem hogy visszatérek a sima tiszta arcbőrre. Mivel a pattanásaimat már most is kordában tudom tartani ( ami azt jelenti, hogy csak apróbb pattijaim vannak illetve néha kijön egy-egy nagy ) ezért csak egy bőrradírt fogok venni és egy hidratálót. :) ... Úgy gondolom ráérek majd pár év múlva sminkelni magam. :D

2011. jan. 26. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!