Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kinek váltak be az Avon Care...

Kinek váltak be az Avon Care és a Clearskin termékek?

Figyelt kérdés

Ha lehet írjátok a bőrötök típusát ( zsíros, száraz, nagyon pattanásos stb... ) és kort is. :)

Köszi előre is. :)


2011. jan. 27. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia. Én a Clearskin kollekció bőrradírját használom évek óta, és nem vagyok hajlandó lemondani róla. Annyira szép puha lesz tőle a bőröm, hogy az valami iszonyat jó, és a miteszereket is szépen kiszedi. Nagyon problémás a bőröm, sok patti és mitteszerek az állon, orron. A T-vonalban zsíros a bőröm, az arcomon pedig száraz. Az én bőröm inkább zsíros-kombinált.
2011. jan. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Enyém is pontosan olyan.

És rábukkantam az avonban ere a bőrradírra, amit írtál és egyet a pore penetratingtől, de az utóbbit választottam. :/

Remélem azért az is fog használni. :)

2011. jan. 27. 18:32
 3/8 anonim ***** válasza:
én avon solutions: pure-pore fections használok egy ideje, sztem nagyon jó!
2011. jan. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jah és a bőrtípusom: az orrom miteszeres, az arcommal minden rendben, a homlokom pattanásos, de nem nagyon ronda.
2011. jan. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát mit is mondhatnék..ezek az Avon-os termékek eléggé a silány kategóriába tartoznak.
2011. jan. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Aha
2011. jan. 29. 10:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinek másmilyen a bőre, más szer hatásos rá. Lehet, hogy a te bőröd csak a méregdrága dolgokat bírja, de az én problémás bőrömön sokat segített az Avon Clearskin bőrradírja.
2011. jan. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Remélem nekem is fog :)
2011. jan. 29. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!