Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » HELP! Sürgős! Holnap bulizni...

HELP! Sürgős! Holnap bulizni megyek de nagyon kivan száradva a szám! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 18:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
méz
2011. jan. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Száraz fogkefével finoman dörzsöld át, hogy lejöjjenek az elhalt hámsejtek. Utána kend be nagyon vastagon mézzel, hagyd rajta 5-10 percig. Utána töröld le a mézet, majd kend be vastagon ajakápolóval.
2011. jan. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%

Hallod basszus, ez legyen a világon a legnagyobb problémád, hogy holnap buli, és kiszáradt a szád!!

Kívánom neked, hogy ennél rosszabb sose történjen veled!!

Te jóóóó ég.....:S:S:S pff


22N

2011. jan. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy olyan oldal ahová azért jönnek fel az emberek,hogy kérdéseket tegyenek fel,esetleg tanácsot kérjenek másoktól.A szépségápolás témakörben pedig kb.ilyen problémái vannak az embernek.És mi ez a pfff...meg hasonló hülyeségek 22 évesen?Neked meg az legyen a legnagyobb problémád,hogy tanulj meg viselkedni.Nem is értelek kedves utolsó.Használj ajakradírt,de ez a fogkefés megoldás is megteszi szerintem.
2011. jan. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

mert nevetséges ennyi.:P

ha ahhoz nagylány, hogy bulizni menjen, akkor ahhoz is legyen az, hogy basszus egy kiszáradt szájat hogyan kell kezelni. Elvileg nőből van a kérdező is nem?:)

ezek alap dolgok, és nehezen tudom elképzelni, hogy valakinek egy kiszáradt szájhoz tanács kell. na mind1 nem vagyunk egyformák..

2011. jan. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Tudtam,hogy direkt válaszoltál ilyen provokatívan és már vártad,hogy valaki válaszoljon rá.Szeretem az ilyen embereket.Bátran okoskodj csak.Tudod én is nőből vagyok nem csitriből,mint te(pedig 22 éves vagyok én is).És tudod nekem is néha fejtörést okoz,ha kiszárad a szám és egy ajakbalzsam se jó rá.
2011. jan. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

hát akkor csak gratulálni tudok nektek:)

és ne haragudj, de te ugyanúgy okoskodsz, csak éppen a másik oldalon!:D

2011. jan. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mert ez jogos te kis önfejű.Akkor áruld el kedves te mit használsz,ha nagyon kiszárad a szád?Mert ugye a kérdésre nem válaszoltál.És engem nagyon érdekel.
2011. jan. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ha kiszárad az ember szája, az azért van, mert csökken a víztartalma. Én ilyenkor gőzölök, utána pedig Gabi babatestápolóval kenem be, mivel tele van vitaminnal, és nem tartalmaz semmi mesterséges anyagot.

ha nem vészes a dolog, akkor simán labello.

Ennyi, de jó lenne már befejezni, mert valahogy jobban izgat a vizsgám, mint, hogy veled vitázzak, és neked magyarázkodjak!

Jóccakát!

2011. jan. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
labello,ajakbalzsam,ajakbalzsam,ajakbalszam,ajakbalzsam!!
2011. jan. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!