Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan szokhatnák le a labelló...

Hogyan szokhatnák le a labellóról? - ajakápoló

Figyelt kérdés

már direkt a mániámmá vált :S

10percenként a legritkábban be kell kennem a számat...


help!!!


2009. febr. 5. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:
34%

elfogy és azt mondod kész,vége nem veszek többetXDennyi

nekem bevált,mondjuk én nem volt mániás de elég sokszor használtam...

2009. febr. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
csakhogy sajnos nálam ez így nem működik :(((
2009. febr. 5. 18:13
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Csak az akaratodon múlik pedig. Ha az nincs, akkor sehogy sem tudsz majd megszabadulni tőle.
2009. febr. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
84%

Nem, itt most nem erről van szó!


A rossznyelvek szerint a Labellónak van valami alkotórésze, ami miatt viszonylag gyorsan kiszárad az ember szája miután már beszívta a bőr a zsíros krémet, és ezért többet használod és többet vásárolsz belőle.


Nem tudom ez így mennyire igaz, de anno amikor ezt hallottam, én is kb 20 percenként kentem a számat, mert annyira zavart az érzés, hogy nincs bekenve.

Mindenesetre én váltottam Bebe-re, és azóta naponta kenem be kb. és néha meg is feletkezek róla.

Próbáltam még Nivea típusút (az is jó), Avont (a gyümölcsös ízűt leeszem és kijön a Labello hatás, a többi elmegy). De a rózsaszín Bebe volt eddig nekem a top.

2009. febr. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Le ne szokj róla :D Áhh, imádom őket (:

De valóban a bebe jobb.. Attól nem szárad ki, miután beszívta..

2009. febr. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ilyen BEBE-t lehet Szerbiában is kapni ugye??? és kb mennyibe kerül????
2009. febr. 5. 20:01
 7/10 anonim válasza:
100%
Hú ezt sajnos nem tudom. Nagyjából azonos árkategória a Labellóval. Valami nagyobb drogériában nézz körül, és max ha nem kapható, akkor próbálkozz valami szintén hasonló árkategóriában lévő másik márkával.
2009. febr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
oké, köszi
2009. febr. 5. 20:35
 9/10 anonim ***** válasza:
24%
szerintem nem kell lesozknod:d hisz mindeki apolt ajkakra vagyik :x
2009. febr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
én neutrogena ajakápolót használok, és teljesen jó, csak akkor kell használnom, ha éppen eszembe jut.
2009. febr. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!