Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol van a szempillán "fehér...

Hol van a szempillán "fehér rész"?

Figyelt kérdés

Már több helyen olvastam, hogy "a szempilla fehér részét is befedi a szempillaspirál, így hosszabbnak tűnik kifestve". De én akárhogy nézem a szempillámat, sehol nincs rajta "fehér rész", se alul, se fölül. Végig egységes sötét színű. Persze elvékonyodik a vége felé, mint minden normális szempilla, de akkor is egyértelműen látszik a sötét szín...

Valaki el tudná magyarázni, hogy akkor mégis mit takar ez a kifejezés? Ha tud linkelni képet, az is jó lenne. Most már tényleg kíváncsi lettem. :-)


2011. jan. 29. 13:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem eredetileg világosbarna a szempillám, és vége felé ahol vékonyodik ott nekem szőke, majdnem fehér már. Egyszer kozmetikus befestette nekem, de 2 hétre rá ugyanolyan volt, meg úgyis majdnem mindennap szempillaspirálozok, szóval nekem fölösleges festetnem, jó az úgy fehéren. :D Egyébként nekem eredetileg szőke a hajam is, ezért világosabb a szempillám, de ha valakinek sötét haja van és sötét szemöldöke-szempillája, annak szerintem nincs "fehér része". Örülj neki, én is szeretnék sötétbarna vastag szempillákat. :)
2011. jan. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jaaa már értem... én azt hittem, mindenkinek egyszínű a szempillája, és ugyanolyan árnyalatú, mint a haja. Köszi, most megvilágosodtam! :-)
2011. jan. 29. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!