Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ki a legszebb és a legcsúnyább...

Ki a legszebb és a legcsúnyább a három közül?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 29. 21:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
fuj mind a három csunya és gusztustalan de a szebb az a bal és a legcsunyabb a jobb
2011. jan. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
hát egyik sem egy nagy szépség. mind egy kategória.
2011. jan. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
annyira gyönyörű mind, nemtudok dönteni:)
2011. jan. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi ez a sok finn hozzászólás...


Amúgy egyik sem néz ki jól.

2011. jan. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de már volt párszor, hogy svédül folyt a beszélgetés ;D
2011. jan. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyik 13 éves kislány, akik próbálnak jól kinézni. Hát ez nem sikerült. Azok a ruhák valami borzalmasak, úgy látom arra felé nagyon menő az össze-vissza (pont rossz helyen) csíkos pulcsi... Tudjátok a vízszintes csíkozás optikailag szélesít... Nem túl igényes öltözékek, az biztos... A bal oldali sminkelni is megpróbált, nem sok sikerrel. Gyakorolni kell ezt még, majd akkor menj ki emberek közé sminkben :) Én is voltam kezdő, de amíg nem tudtam normálisan sminkelni nem léptem ki az utcára... Gyakorlás kérdése az egész, 13 évesen felesleges 15 éves kis k*rvának kinézni, mert úgy nézel ki azzal a feketének látszani akaró, de amúgy a rossz minőségű szemfesték és a nem megfelelő aláalapozás miatt szürkének kinéző szemfestékkel...

A középső nem túl szép, formátlan a haja, nem hozzáillő a szemüveg... Olyan kis stréber típus.

A jobboldaliról ezek szintén elmondhatók...

Alapjában véve átlagos kis 13 évesek vagytok, a középső és jobboldali az a stréber típus aki később se fogja sminkelni magát, nem ad majd magára.

A bal oldali pedig az a típus aki már most többnek akar kinézni, na az ilyenekből lesznek majd a partyk*rvák, akik csak azért járnak bulizni hogy lefektesse valaki őket.

TI kértétek a véleményem, TI tettétek fel a képet, TI akartátok megtudni a mások véleményét így viseljétek el a negatív kritikát is!

Egyikőtök se szép, max átlagos, ha nagyon nagyon kéne valakit mondani, talán a baloldali a legszebb, de csak közülük, amúgy nem szép. A legcsúnyább pedig a középső, neki pluszban még olyan unszimpatikus feje is van.

Ezek jöttek le nekem a képről, ha nem igazak ne vegyétek magatokra, de én így látom, ennyi.

2011. jan. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mind ronda... Nincs köztük szép...
2011. jan. 30. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Bodok?:)):)) ezigen:))én is romániáából vagyok. Pontosabban Sepsiszentgyörgy. És igen, felénk az ilyen össze-vissza szedettség a divat a csitriknél.*sajna* De hát ki ahogy teheti.
2011. jan. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
utolso vagyok. amugy egyikőtök sem szép. hogy legyen önbizalmad hármotok közül te vagy az.
2011. jan. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ez egy előnytelen kép rólatok :) Ezért a sok negatív komment is.


Én inkább segítek kicsit, hogy kinél-min lehetne változtatni... :D


Bal szélső:

- ez az oldalranyalt frufru nagyon nem áll jól, vagy teljesen fésüld oldalra, vagy próbálj ki valami tépettebb frizurát... hmm, esetleg még konttyal is megnéznélek, bár az a megérzésem h nem élsz ilyesmivel :))

- a szemfestésed nem kommentálnám :p néha a kevesebb a több! :)

- a rúzs sztm nagyon nem passzol hozzád, valami világosabb / más szín esetleg... ez egyszerűen túl élénk.


Középső:

- ez a frufru szintén nagyoon nem jó, igazán előnytelen :D bár nem tudom, hány évesek vagytok, még lehet kinövitek =) Valahogy simán megritkíthatnád, vagy ilyesmi..

- arcpír túl sok ha jól látom, szintén a kevesebb néha több elve érvényesül :)

- hosszú haj: pozitívum, bár sztm ha hátravetnéd jobban mutana :)


Jobb szélső:

- a legkorrektebb :) szerintem növeszd tovább a hajad, nagyon jól állna még hosszabb, ráadásul a pasik többségének bejön :) neked kb ennyit tudok javasolni.


És egy fontos dolog: merjetek egyediek lenni! Nem jó ez az egyszínű öltözködés, nyugodtan vigyetek egy kis színt a ruháitokba, olyan nagyon komor így az összkép :)

2011. jan. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!