Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyit ront a külsőn ha rés...

Mennyit ront a külsőn ha rés van az első fogam között?

Figyelt kérdés
Járok fogszabira meg lesz is, de az még sok idő... Eléggé zavar ez a rés tulajdonképpen... mennyit ront a külsőn? És hogy tudnám elterelni róla a figyelmet?
2011. jan. 29. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Fent egyik fogam kicsit kiáll, lent hiányzik egy hátsó fogam és amiatt az elsők hátrafele mennek, így nekem is rés van már... (Anno nem volt fogszabályzóm, ma meg már késő...)


Figyelem elterelő, ha nem foglalkozol vele.

Figyelem felkeltő viszont, ha direkt nem beszélsz annyit, ha nem mersz nagyot mosolyogni, ha odateszed a kezed, stb... Mert rögzülnek ezek a szokások, és attól válik furivá az ember. Jobb, ha elfogadod magad. Illetve akinek amíg nem késő az tűrje a szabályzót!


Egyébként fogdoki mondta, hogy lehet korrigálni valahogy a rést. Hogy valamit rátapasztanak az egyik fog oldalára, vagy csak egy szélesebb koronáról beszélt, azt már nem tudom. De szerintem te biztos fiatal vagy... úgyhogy maradj csak a szabályzónál, az a legjobb!

2011. jan. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! igen, mondta nekem is az a lehetőséget, de a fogszabi az sokkal jobb lenne... csak az meg elég lassan megy.
2011. jan. 29. 22:09
 3/9 anonim ***** válasza:
szia, nekem is volt kis rés a két felső egyesem között, de elkezdtek bújni a bölcsességfogaim, s ennek hatására előretolódtak és megszűnt a rés. tehát a testedre számíthatsz még.
2011. jan. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát nézd, megszokás kérdése. Itt van pl. egy jónevű angol színésznő Eve Myles (pl. a Torchwood sorozatból, nek akkora rés van a felső metszői közt, hogy "befér egy csirkecomb". És mégis sikeres, nem zavarja. [link]


Nálad már viszont alakul a dolog, lehetsz még gyönyörű :)))

2011. jan. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

De jó, hogy felvetetted ezt a dolgot!

Szerintem egyáltalán nem ront, sőt, még akár a szexepiled is lehet. Nekem is hatalmas nagy rés van a fogaim közt, de egyáltalán nem zavar, és még nem is tett rá bántó megjegyzést senki sem.

Amúgy pár hónappal ezelőtt olvastam egy divatmagazinban, hogy pár év múlva állítólag hatalmas divat lesz az elöl hézagos fog. Többen akár fizetni fognak a fogorvosnak, hogy olyat csináljon nekik.

Nem tudom, hogy ez valóban igaz, de szerintem nagyon is dögös lehet, ha tudsz ezzel a dologgal élni.(Tudom, ez most így hülyén hangzik, de ha teljes magabiztossággal mosolyogsz, akkor senkinek sem fog negatívan feltűnni.)

2011. jan. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
attól hogy rés van még nézhetsz ki jól és lehetsz sexy. vanessa paradis-nek, madonnának is van mégis sokak ideáljai votlak.
2011. jan. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat!!! :)ez most jol esett, sokat segitettetek :D
2011. jan. 29. 22:43
 8/9 anonim ***** válasza:

nekem is van, bár rettentő szűk, mondhatni alig látszik, régebben nagyobb volt, de nőttek a maradandó fogaim és kezdett szűkülni, várom, hoy kinőjjenek a bölcsesség fogaim, akkor elvileg a maradék is összemegy. Amúgy szerintem nem zavaró, még nekem sem panaszkodott erről senKi, sőt volt olyan ismerősöm, akivel első osztályos korom óta jártam együtt suliba és csak nyolcadikban tűnt fel neki :) amúgy, ha lehet egy kérdésem, a fogszabid az egész felső fogsorodra teszik fel, vagy csak néhány fogadra (hallottam ilyenről is)? Belső vagy külső részre teszed? (a belső, ha jól tudom drágább)

köszi :)


18L

2011. jan. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kulsot kapnek, ha miden igaz csak alulra allandot, felulre meg kivehetot, mert nekem a kettot egyutt nem lehet. Azt sztem lehet hogy nem egesz fogsorra de nekem nem mondta a fogszabis h ugy kapnek h csak elolre. Am koszi
2011. jan. 29. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!