Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a szakállról?

Mit gondoltok a szakállról?

Figyelt kérdés
Az arcszőrzettől az ember még férfiasabban nézne ki?16/f mert gondolkozok a szakállon
2011. jan. 30. 01:56
1 2
 1/15 Cory Rose ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem jön be, senkin.
2011. jan. 30. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:

Nekem tetszik a szakáll általában. De persze nem mindenkinek áll jól (de olyannal nem sokkal találkoztam).

Sztem férfiasabb leszel tőle kinézetre. Persze már volt rá példa, hogy vki az arcszőrzetének köszönhetően inkább csövesnek nézett ki, de az nagyban múlott az öltözködésén is. De akkor is idősebbnek nézett ki.

2011. jan. 30. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 emlya ***** válasza:
Nekem sem jön be, mivel én a baba arcú fiúkat szeretem.
2011. jan. 30. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
értem.de nem túl nagyra gondoltam.és hát nekem babaarc nem áll jól.mivel félig orosz vok :S
2011. jan. 30. 02:44
 5/15 anonim ***** válasza:

16 évesen még nem túl erős a szakáll, nem biztos hogy eléred azt a hatást amit szeretnél. Annak idején én is próbálkoztam.

26F

2011. jan. 30. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül próbálkozni lehet
2011. jan. 30. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
egy 16 éves gyereknek semmiképp nem áll jól. nekem nem tetszik.
2011. jan. 30. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha elég erős az arcszőrzeted, akkor próbáld ki, és majd meglátod, jól áll-e neked. Viszont ha még csak pihésedsz, akkor borotváld bőszen még egy pár évet, mert a piheszakáll inkább csak nevetséges, mint férfias (szerintem :))
2011. jan. 30. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én imádom, ha egy fiúnak kisfiús (vagy esetleg már kicsit lányosan szép) arca van, és amellé növeszt egy jó durva borostát. :]
2011. jan. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Viszont jobban belegondolva nem hiszem, hogy ha 16 évesen már tudsz erős szakállat növeszteni, akkor olyan típus vagy, amire gondolok.
2011. jan. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!