Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen alkatom van? Nem tudom...

Milyen alkatom van? Nem tudom eldönteni.

Figyelt kérdés
Széles a vállam, szélesebb mint a csípőm. A mellem kicsi de a mellem alatti rész is nagyon széles. A derekam keskeny, szépen ívelt. A combom vaskos, a fenekem nagy. Nem tudom eldönteni, hogy körte vagy homokóra alkatom van-e. Ha körte lenne, akkor nem lenne ennyire széles a vállam. Ha meg homokóra akkor nagyobb mellem lenne.
2011. jan. 30. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem körte.
2011. jan. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De a körte típusnál szélesebb a csípő, mint a váll. Nálam meg pont fordítva van. Nem értem.
2011. jan. 30. 12:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Egészalakos kép?
2011. jan. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem szívesen teszek fel képet magamról. De itt van:


[link]

2011. jan. 30. 13:00
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne bántódj meg azon amit írni fogok, ezt előre bocsátom. Biztosan nem vagy se körte, se homokóra mert nem nagyon van derekad, nem igazán vagy formás, inkább olyan egységesen vaskos mindenhol. Ezt én "tégla" alaknak szoktam nevezni. Ne haragudj.:)
2011. jan. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!