Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül és kinek mi a...

Mennyibe kerül és kinek mi a véleménye róla?

Figyelt kérdés
Jékorcsolyáról van szó!! És kinek mi a véleménye melyik a jobb a fűzős vagy a csatolós??? Lány vagyok 12 éves !!! Köszi a válaszokat!
2011. jan. 30. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem eddig a hagyományos, fűzős korim volt.Nagyon nehéz volt befűzni úgy, hogy rendesen tartsa a bokámat és sokáig is tartott.Most - mivel ezt kinőttem - kaptam újat, ez csatolós.Sokkal egyszerűbb fel - levenni és könnyen be lehet csatolni, mégse jön szét könnyen.Tartja a bokámat rendesen és minden stimmel vele.Mondjuk ez nagyobb is, mint a fűzős kori.

Egyébként akciósan 5500Ft-ért vettük:D

2011. jan. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem fűzős van, nincs vele semmi gondom: nem nehéz bekötni rendesen, jól tartja a bokámat is... (Mondjuk az enyém Roces, tehát minőségi) És sokkal szebb is a fűző, mint azok az ormótlan csatok...


22L

2011. jan. 31. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de csatolósat fogok kapni!!! :DD de köszi
2011. jan. 31. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!