Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg olyan gáz ha valakki...

Tényleg olyan gáz ha valakki sejpít?

Figyelt kérdés
Állandóan csak a cinkelést kapom miatta, rossz mert belülről én nem hallom olyan szörnyűnek, de tudom, hogy sejpítek de egyszerűen már beszélni is utálok ezért, nem tudok mit kezdeni vele és annyira zavar h tiszta sz*rnak érzem magam :/
2011. jan. 31. 21:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
aki szepen szejpiit az annak meg jol is all xD
2011. jan. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
sz betűvel nincs gondom csak s furán hangzik
2011. jan. 31. 21:16
 3/12 anonim ***** válasza:
Ugyanez vagyok én is. Szerintem beszélj nyugodtan, csak probálj egymás után nem sok s betus szot használni.És mindenképp tanulj meg nevetni magadon, mert bizony pár retard fog ezért cikizni, de ha kirohogod magadat, és látják, hogy téged nem zavar,már poénként fogják mondani nem cikizésként. Sissy királyno sem beszélt a rossz fogai miatt, ezért mindenki azt hitte, hogy ostoba. Ne ess ebbe a hibába!
2011. jan. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem menj logopédushoz, javítsátok ki a beszédhibád, aztán már senki nem fog miatta cseszegetni :D

Egyik barátnőmnek szintén nagyon fura s hangzói vannak, és hiába szeretem, nekem speciel nagyon b.ssza a fülem, nem jegyzem meg, persze, de azért zavar eléggé... : /

Szóval tégy mindenkinek (főleg magadnak :D) egy szívességet és javítsátok ki szakemberrel. ;):D

2011. jan. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
17 évesen senki nem jár logopédushoz közelbe nem is tudok
2011. jan. 31. 22:15
 6/12 anonim ***** válasza:
Engem idegesít, soha nem késő korrigálni, ha nincs logopédus akkor nézz utána neten milyen gyakorlatok vannak rá
2011. jan. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
3. hány éves vagy?
2011. febr. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nettos:

18 leszek. Én is jártam 16-17 évesen logopédushoz, mert volt egy pici beszédhibám, ami az sz hangzókat illeti, és egyrészt nagyon zavart, másrészt olyan pályára készülök, ahol a beszédhiba nem játszik. :D Talán "szakmai ártalom", hogy érzékeny vagyok ezekre, de ez van.

Nem vészes egyébként, kérdező, mi speciel pár hónap alatt kijavítottuk az sz-eimet, csak egyszer kell ráérezni, utána pedig megtanulni kontrollálni. :)

2011. febr. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
értem.én 12 vagyok és baj van az s,z,c-vel és az sz,zs,cs-vel is.Most járok logopédiára is mert oviba gyűlöltem a logopédust és most 6.ba járok,de hát inkább most mint később,ugye?Most se szeretek járni de legalább később nem kell mennem.
2011. febr. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

nekem van egy ismerősöm(lány) aki sejpít de sztem az tök cuki, ha téged zavar a sejpítés menj el logopédushoz, ha másokat zavarja szrd le.csak gondolj arra, hogy később akár problémád is lehet belőle

17/f

2011. márc. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!