Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jelenleg (es valaha) kulfoldon...

Jelenleg (es valaha) kulfoldon elo olvasok! Mennyibe kerul nalatok egy kozmetikai kezeles, egy hajvagas stb?

Figyelt kérdés

En ma ertesultem rola, hogy itt (Belgium) egy normal arctisztito kezeles 50 euro, egy hajmosas-szaritas (vagas nelkul!) pedig 25 euronal kezdodik.


Erdekelne, mashol hogy megy ez, ugyhogy aki kulfoldon el(t), es igenybe vett ilyen szolgaltatast (vagy csak hallott az arakrol), legyen szives irja be, mennyibe kerult, erdekelne! :)


2009. febr. 7. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én Magyarországon mosás-szárítás-vágást tudom, hogy 3ezer
2009. febr. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

szlovákiai vagyok, 3hetente járok kozmetikushoz: arctisztítás, szemöldök igazítás és hónalj gyantáztatása nekem 15 € -ba jön bele.

Amióta euro van nálunk még nem voltam fodrásznál, de most fogok menni és lesz hajmosás, festés, szárítás, vágás és kb. 10-13 €-nál több nem lesz. :)

2009. febr. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2. válaszoló vagyok, azt hozzá tenném, hogy ha már hasonlítasz, ne csak a szolgáltatásokat, hanem a fizetéseket is az egyes országokba :) Lehet máshol drágább, de több is. :)
2009. febr. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szia! en romaniaba lakom es itt a hajvagas hosszu hajnal 3,75 euro...ez csak vagas hajmosas nelkul :)

geles mukormok 13-17 euro itt mar hosszabbitott mukoromrol beszelunk mintakkal! 1 perc szolariumozas 0,25-0,40 euro:) en most ennyit tudok de meg majd irok

pusz:P

amugy nalatok nagyon dragak.. nah de lehet hogy tobb a fizu mert nalunk elelg keves a minimal ber is..:(

2009. febr. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tisztaban vagyok vele, hogy itt magasabbak a fizetesek, es nem is szandekozom hasonlitgatni, mert attol meg itt nem mennek lejjebb az arak. Egyszeruen csak erdekel, hogy mashol mennyiert lehet megcsinalni ugyanezt.
2009. febr. 8. 11:53
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia

Walesben elek, valtozo

"normal szalon"

haj: 20-25font

arckezeles masszazsal,mindennel kb 30-35 font


"puccos szalonban"

haj: 40-170!font

arc: u.a.

2009. febr. 14. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Már írtam, én vagyok a szlovákiai, no tegnap voltam fodrásznál, festés, mosás, száritás, nyírás 8 € :) /De a festéket én vittem/
2009. febr. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok! En Szloveniaban elek. Egyszer voltam fodrasznal, 2 honapja, s akkor a festes, mosas, szaritas 40 euro volt. A minimalber itt olyan 550 euro korul van. Ez persze brutto osszeg.
2009. febr. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!