Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van egy fehér cipőm, amit...

Van egy fehér cipőm, amit kihipóztam, és amint megszáradt a radiátoron, teljesen besárgult. Kétszer eljátszottam ugyanezt, mosásnál úgy nézett ki, patyolat fehér. De mindig sárga foltokkal kötött ki a cipő. Hogyan lehetséges ez? Hogyan fehérítsem ki?

Figyelt kérdés

Szeretném visszaváltani a cipőt, hiszen egyébként is rosszul bírta, de így még jobban ronggyá van rongálódva.

Nem gondolnám, hogy a radiátor sárgította be. Körülbelül olyan, mintha sáros lenne a cipőnek a vászon részének egy része. De feltűnő, hogy nem csak ott sárgult be, ahol a radiátorhoz ért. Nem tudom mitől lehet... Szerintetek?


2011. febr. 2. 07:23
 1/6 A kérdező kommentje:
Remélem suli előtt még tud valaki válaszolni. Mert akkor talán tudnék is kezdeni a cipővel valamit és délutánra megszáradhatna.
2011. febr. 2. 07:46
 2/6 A kérdező kommentje:
Hibajavítózzam ki a sárga részt? bár azt észrevennék simán a boltba....:S
2011. febr. 2. 07:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Meszeld le..az garantáltan eltakarja a foltokat, és még a boltban sem fog senkinek feltűnni a turpisság.

Ha ez nem megoldható, kend be majonézzel, esetleg próbáld ki a domestost. Az erősebb a hiponál.:)

2011. febr. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem a diszperzit vált be.
2011. febr. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fehér kesztyűt, pólót és fehérneműt tettem így már én is tönkre.

A gázkonvektorra tettem, hogy hamar megszáradjon, mert kellett... De sokáig rajta felejtettem.

Ezek ilyen gumírozott cuccok voltak, és szerintem az könnyen besárgul, vagyis szó szerint megsül és sárga lesz, utána hiába hypózom újra....

Hát passz, ezt csak megfigyletem, tudományos magyarázatot nem tudok.

2011. febr. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
bekrétáztam! most úgy ahogy elmegy. már valamivel sanszosabb, hogy visszaveszik
2011. febr. 6. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!