Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Érdekelne, hogy az emberek...

Érdekelne, hogy az emberek kit tartanak példaképnek?

Figyelt kérdés
Én például példeképnek tartom Rubint Rékát, mert szerintem emberfeletti dolgokat művel ez a szuper csaj, hihetetlen, hogy kismama létére milyen fitt és nem hagyja cserben a rajongóit! Szerintem követendő példát nyújt még Freire Szilvi volt szépségkirálynőnk, mert okos és hangoztatja a tanulás fontosságát, ő magának is több diplomája van és folyamatosan képzi magát, arról nem beszélve hogy több nyelven is beszél! Nagyon kíváncsi vagyok, hogy ti kit tartotok példaképnek??
2011. febr. 6. 10:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
én nem okosítani szeretnék, de szerintem nagyon rosszul teszed ha ilyen embereket mint a felsoroltak tartasz példaképnek.ezek celebek, megjátszák magukat, hisz ebből élnek.a való életben teljesen más mindegyik, hidd el
2011. febr. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én példaképem Natalie Portman. Azért pont ő, mert okos, gyönyörű, hihetetlenül tehetséges, és mindemellett nem szállt el, nincsenek botrányai.Ja és vega:)

Bővebben kifejtve:

Portman nagyon jó tanuló volt az iskolában; végig színjelesre teljesített. "A tudományok, az irodalom vagy a nyelvek számomra sokkal izgalmasabbak, és sosem érdekelt, hogy az egyetem választása esetleg kerékbe töri a karriert. Inkább leszek okos, mint filmsztár!" -mondta egyszer egy interjúban.Középiskola után beiratkozott a Harvardra, ahol pszichológiát tanult, de hallgatott emellett történelmet, filozófiát és teológiát is. 2003 júniusában diplomázott.

Portman nagyon sok felé adakozik, de nem a hagyományos értelemben. "Azt az elvet vallom, hogy ne enni adj annak, aki éhes, hanem tanítsd meg halászni." Portman a FINCA - Foundation for International Community Assistance-ot támogatja adományaival. A szervezet egészen új, speciális módon támogatja a szegényeket: kezdőtőkét biztosít számukra, hogy utána saját kisvállalkozásuk segítségével, a maguk erejéből állhassanak talpra.

2011. febr. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is Natalie Portman az egyik példaképem, emellett a szüleim, mert a 0-ról indultak, és rengeteg mindent elértek az életben.
2011. febr. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mindenki él valamiből, de szerintem Réka a valóságban is olyan ember, mint amilyennek mutatja magát! Rengeteget segít másoknak és próbálja megoldani országunk egyik elég nagy problémáját(persze van ennél még nagyobb is), az elhízottságot! Celeb nem celeb, problémák megoldására használja fel ismertségét! Arról nem beszélve, hogy ő is volt kövér kamaszként és nem felejtette el, hogy honnan indult. Plusz: mindenkinek megvannak a "dilijei", biztos neki is vannak. Senki nem hibátlan! Szilvinek is voltak "húzásai", lásd a testére tetováltatta 2 volt szerelmének a nevét is(szerintem butaság), de példaértékűnek tartom, hogy nem csak arról szól az élete, hogy na akkor én most "celeb" vagyok és közösségi oldalakon mindenről beszámolok a kis fruskáknak és csillagászati áron kapható órákat, csizmákat, ruhákat, stb. teszek fel az oldalamra, hanem tanul és törekszik arra, hogy minél több ismeretre tegyen szert!
2011. febr. 6. 12:38
 5/13 anonim ***** válasza:

Én meg nem szarakodok ilyeneken. Rengeteg nagyon tehetséges, okos ember van a világon, akik a semmiből indultak, és nagyon sokat értek el. Csak nem mindegyiket mutogatják a tévében.

Amúgy is, mi értelme van? Majd én eldöntöm, mit és hogyan akarok elérni, nem kellenek ilyenek.

2011. febr. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

Meg szerintem Rubint Réka mindemellett egy finnyáskodó nagyképű liba is, elég róla megnézni a szigetes videót...fejbe tudnám lőni azt a csajt, hogy hogy beszél, meg mit képzel egyáltalán.

Amúgy a példaképem Tolkien. Azért, mert én ugyanolyan rajongással vagyok a nyelvek iránt, mint ő volt, és szeretném, ha egyszer olyan jó nyelvész lehetnék, mint ő, csodálom a munkásságát, no nem csak a professzorit, hanem az irodalmit is. A képzelőerejét, a kitartását. Úgy érzem adott valamit a világnak, amit előtte senki sem. 22/L

2011. febr. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Amúgy még annyit szeretnék hozzátenni, hogy önmagában semmi csodálnivaló nincs számomra abban, hogy valaki képzi magát, tanul. Szerintem ez lenne a normális - nem feltétlen újabb és újabb diplomákkal, de otthoni művelődéssel is pl., és valahogy nem vagyok lenyűgözve attól, hogy egy celebnek is sikerült erre rájönnie.
2011. febr. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Rubint Réka szigetes videója tényleg elég primitív. Nézd és hallgasd.


5:52 től meg logopédus.

2011. febr. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Valóban ez lenne a normális, mégis számtalan példa akad rá, hogy egyre kevesebben tűznek ki maguk elé ilyen célokat! Szerintem igenis sokat jelent, ha van előttünk egy példakép, akit lehet "követni". Nem úgy értem, hogy teljesen az ő életét kell élnünk, mert mindenki döntse el maga, hogy mit akar igazán az élettől. Számomra sokszor erőt ad, ha látok magam előtt embereket, akik hasonló célokat tűznek ki maguk elé, mint én! Ezekre, hogy szigetes videó, logopédus stb. csak azt tudom mondani, hogy mindenkinek vannak hibái! DE! Akik ilyeneket írnak, ki kéne próbálniuk csak egy aerobik órát, amit Réka tart!
2011. febr. 6. 14:22
 10/13 anonim ***** válasza:
:D Nekem pl. nincs szükségem aerobik órákra...van egy kis látható comb és hasizmom, pont annyi, amennyit én magamon ízlésesnek találok. Ezt itthoni tornázással is el tudom érni és szinten tudom tartani, ennél izmosabb pedig nem szeretnék lenni :D
2011. febr. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!