Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Baj van a testalkatommal? :S

Baj van a testalkatommal? :S

Figyelt kérdés
Az a baj az alakommal (szerintem ) , hogy a csípőm kerek .. =/ egyébként nincs baj az alakommal ... csakhát manapság nem sok fiúnak tetszek ezzel az alakkal... minden fiúnak aki nekem tetszett az jött be ha egy lánynak szinte nincs is csípője ... =/ mit tehetnék ? ez rossz alak?
2011. febr. 9. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Képpel könnyebb lenne megmondani. Nem kell, hogy látszódjon az arcod, csak a tested. :)
2011. febr. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Képet:D
2011. febr. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Elég fura...manapság a fiúk buzulnak? Egy lánynak kerek csípőjének kell lennie, nem fiús csípő. Na meg egy csípő miatt még lehet szerelmes beléd egy fiú... szerintem csak nem jöttél be nekik, és valamit mondani kellett. Mennyi a csípőbőséged?
2011. febr. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Férfias fiúknak biztos bejössz(és ez jó), viszont ilyen b*zis fiúkat szinte csak vékony lányokkal lehet látni.
2011. febr. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A hiba NEM a Te készülékedben van:-D

Örülj, hogy nőies az alakod.

Én örülnék egy kerekebb csípőnek.

2011. febr. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!