Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon erős lábszag problémám...

Nagyon erős lábszag problémám van, milyen tippeket adnátok? Valami jó módszer?

Figyelt kérdés

Elég cikis téma:S de már nagyon sokmindent kipróbáltam,kezdem az elejéről.

Szóval először a két nagylábujjamon a köröm megvastagodott,gombás lett. Október közepén elkezdtem dolgozni(egész műszakban keményen talpon kell lenni, szaladgálni ide-oda) és elkezdett büdös lenni a lábam, cipőt is cseréltem, de semmi változás, aztán teafaolajas vízben áztattam több mint egy hétig naponta egyszer(ezt keresztapám javasolta mert ő is volt igy, és neki el is múlt három nap áztatás után a szag)nekem nem használt. Ezután keztem el kezelni a lábujjaimat(olvastam hogy a gombás fertőzéstől is lehet büdös a láb, tudom már előbb is kellett vna kzdenem kezelni, cs sajnáltam rá a pénzt, mert igy 13ezerbe volt h meggyógyult mind a két nagylábujjam/Canesprot használtam/).Közbe vettem ilyen lábápoló krémet(teafaolajas az is, lábszag elleni elvileg meg bőrpuhító, mert a sarkam is csunya már, kemény rajta a bőr) már lassan az is kiürül, de semmi, alig enyhült a lábszagom:S

Mosom reggel mikor hazaérek munkából, meg ugye este zuhany...És mégis én már elvok nagyon keseredve...:(

REmélem van valami bevált módszeretek lábszag enyhitésre vagy esetleg a sarkon megvastagodott bőr ellen, köszi


2011. febr. 10. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Parma produkt hintőpor használ rá. Gyógyszertárban lehet venni. Kékeszöld doboza van, nagyon hatásos. Apu is egész műszakos, és neki is ez vált be.
2011. febr. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egész pontosan ilyen a doboza.

[link]

2011. febr. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
valódibőr-cipő és pamutzokni 60 fokon mosva.
2011. febr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az Avonos lábszag elleni dezodor vált be.
2011. febr. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!