Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Debrecenben van olyan tetováló...

Debrecenben van olyan tetováló aki kiskorúaknak szülői beleegyezés nélkül csinál tetkót?

Figyelt kérdés
2009. febr. 10. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

Maganál vagy?


Picit gondoljál már bele. Ez bűncselekmény lenne. Egy rendes képzett tetováló ilyennel nem teszi kockára a megélhetését nameg a szabadságát. Aki ilyet bevállal az kókler. Jobb esetben csak ronda lesz, rosszabb esetben még össze is szedhetsz valamit.

Gondolkozzál már egy picit!

2009. febr. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%

Én :))

Gyere el hozzám, úgy kitetovállak, hogy azt se tudod, fiú vagy-e vagy lány.

2009. febr. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom minek kellett az elsőt lepontozni de igaza van. Gondolkozz már egy kicsit! Hogy ezek a mai kiscsajok hogy el vannak szállva!
2009. febr. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 16évesen csináltattam, és nem kóklerrel, hanem ismerőssel, aki nagyon jól dolgozik.. tehát ismerettség kérdése :P
2010. júl. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!