Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy tüntessem el a szemeim...

Hogy tüntessem el a szemeim alól a karikákat?

Figyelt kérdés
Van korrektorom, de az se nagyon segít : S fehér a bőröm és kékes lilák a karikák : S hiába vagyok kipihent nem segít..az se segít ha masszírozom...szerintetek az alapozó használna? segítsetek pls 13/L
2011. febr. 12. 14:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
gyógyszertárban lehet venni szárított kamillát, asszem. főzz le belőle és vattát mártsd bele és rá a szemedre 10-15percig. minden nap megcsinálhatod. csak ne add fel ha nem látszik az eredmény egyből.
2011. febr. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát van asszem a Niveának uborka tartalmú kréme (nem próbáltam, de erre a célra van - nem hiszek benne, de ettől még lehet jó). DM-ben nézz körül, van golyós alapozószerű cucc, meg ugye van az alapozó is. Jaj, fehér színű cuccról is hallottam, azt nézd meg! Mondjuk alapozó alá kell.
2011. febr. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

kenj rá pirosítót...persze ne olyan sokat...ez ellensúlyozni fogja a kékes,lilás,zöldes színt.ezután persze kent le alapozóval és kész is.vagy 2-3 percig egy jégkockát finoman nyomogass a karikákra...nekem ez a két dolog mindig bejön.:D

15/L

2011. febr. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :D
2011. febr. 12. 15:15
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsés alkat vagyok, mert nem olyan karikásak a szemeim és általában ki is pihenem magam!

Ha valami miatt keveset alszok és másnap nagyon fáradtan ébredek, akkor elég karikásak a szemeim. Ilyenkor egy vattát benedvesítek, jó hideg víz folyik a csapból és ráteszem a szememre pár percre. Utána kicsit halványabbak a karikák és akkor teszek rá némi korrektort, végül egy kis púdert és már alig-alig látszik!:)

15/L

2011. febr. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Velem is ez van, már kiskorom óta. De engem nem zavar.:D
2011. febr. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat, nagyon kedvesek vagytok : D

nálunk a családba mindenkinek karikás állandóan a szeme..sztem vmi öröklött lehet :)

2011. febr. 13. 17:04
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem vashiányod lehet.
2011. márc. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
az avonnak van újfajta rezgős szemkörnyékápolója puffadtságra meg karikákra. De amiről hallottam hogy jó az a garnier szintén golyós karikaeltüntetője. Van színezett is és átlátszó is belőle ,)
2011. márc. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Állítólag az uborka is segít,egy-egy vékony szelet a szemekre.Viszont sajnos elég sok olyan krém van,ami nem is segít.A nővérem küzd nagyon ezzel a problémával,ő is kipróbálta azt az avonos,rezgős szemkörnyék ápolót,ami nem is azon a végén rezeg,amin kéne:DSzóval az kb ennyire éri meg...Nővérem azt is szokta,hogy 1-1 feketetea filtert beletesz vízbe,és azt teszi a szemére.
2011. márc. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!