Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Akinek van nyelv piercingje...

Akinek van nyelv piercingje az meséljen már hogy mivel járt, fájt-e, esetleg valami más tapasztalatok volt-e vele vagy hogy hol csináltattátok? : )

Figyelt kérdés
lány vagyok 17 éves és a 18.szülinapomra szeretnék nyelv piercinget csináltatni, a barátomnak is nagyon tetszene , írjátok le légyszíves az ezzel való tapasztalatotokat, ha van :D köszönööm :D
2011. febr. 13. 18:01
 1/1 anonim válasza:
Szia! Én 21/F vok, kb 3 éve van nyelv pircingem. Leírom a tapasztalatokat: Elsőnek rosszul szúrták be a nyelvem alatt ilyen kis fehér dudor nőtt, ki is szedtem, majd egy év múlva újra szúrattam, de már normálisan szúrták be. Első hét nagyon rossz kajálás szempontból, sőt elsőnek picit pösze is voltam, de elmúlt. A szúrásról annyit tudok mondani, hogy kevésbé fájdalmasabb mint egy szemöldök szúrás, ugyanis ezt érzéstelenítik lidokainnal, csak egy szúrást érzel majd hogy benne is van a piercing. Ahogy beszúrják, az elkövető pár napig be lesz dagadva és jegelni kell meg fertőtleníteni, pl langyos sós víz tökéletes rá. Én kb 2 hét alatt szoktam meg azóta minden rendben van vele, sőt most kaptam barátnőmtől egy piercing csomagot rengeteg szép színes piercing van benne. Ja és hozzá teszem 2 nap alatt sem forr be ha kiveszem :)
2011. febr. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!