Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Herpesz ellen mit tegyek?

Herpesz ellen mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hogyan előzhetném meg azt , hogy herpeszem legyen?? kérlek segitsetek nagyon fontos lenne mert már sokstor volt és irtora rossz. Köszönöm előre is mindenkinek.
2011. febr. 17. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! nekem ami bevált az 1000mg-os C-vitamin! Ha már érzem h készülödik beveszek egy nap 3 db-ot és elmulik! Remélem segitettem nekem bevált!
2011. febr. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én orvossal írattam fel Telvirant. Az segített. Azt mondta a doki, hogy ha már érzem, hogy ég vagy bizsereg, vegyek be egyet, és még kb 3 napig szedjem utána.

2011. febr. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem orrherpesz ellen vált be az almaecetes víz. Szinte minden nap azt iszom tavaly nyár óta és azóta még nem voltam beteg. Előtte meg kb kéthavonta belefutottam valami megfázásba és kb ugyanilyen gyakorisággal orrherpeszbe.

Csak csak egy csurgásnyit önts a vízbe, épp annyit, hogy érezd az ízét, de ne legyen "karcos".

2011. febr. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mikor bizsereg, akkor szoktam porrá tört aspirint egy csepp vízzel elkeverni, és rákenni. egy nap alatt elmúlik. Van aki arra esküszik, hogy egy szelet fokhagymával kell bedörzsölni.

Ha pedig kijött, akkor zovirax krém, vagy compeed herpesztapasz.ez ugyan nem szívódik fel, de egyben tartja a szádat, és mivel nem mozgatod a sebet, nem fáj. egy idő után pedig magától lejön. A herpach(ami elvileg felszívódik) nem olyan jó, mert csak addig tapad, amíg vizes, ha megszáradt, leválik. emiatt folyamatosan nedvesen kell tartani(nyalogatni) és nekem nagyon kiszárította a szám, ott ahol volt.

2011. febr. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én ha érzem hogy kijön hideg vízzel borogatom/jégkockát teszek rá. másnapra már nem is érzem. ha kijön, akkor fülzsír. de most komolyan!
2011. febr. 18. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

A legjobb és legocsóbb megoldás a herpeszre a fülzsír!

Ha érzed ,hogy bizsereg és az lesz akkor kell bekenni naponta többször és max 2nap alatt lemegy.

Lehet ,hogy gusztustalan de hatásos ,működik és természetes anyagokból áll és nem gyógyszer.

A herpesz lehet -Valaki után iszol, Láz ,Idegeskedés -stressz, vírus.

2011. márc. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Fülzsír? Na ne már, te próbáltad már?


Én maradok inkább a már bevált krémemnél, ami szintén természetes hatóanyagú, és nem gusztustalan. Szóval én a herstat kenőcsöt használom, és tényleg jó.

2011. ápr. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
[link] Ezt érdemes megnézni!
2011. aug. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nekem is bevált a fülzsír! :)

Kiskoromtól gyakran volt herpeszem, kb egy éve használom, azóta ritkábban van. Igaz, hogy még van, mert reggelre szokott kijönni, éjszaka meg nem kenegetem:D

Először én is undorítónak tartottam, de szerencsére kipróbáltam.

Tegnap is éreztem, hogy bizsereg, bekentem, és ma reggelre elmúlt.

15/L

2016. aug. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!