Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik paletta a jobb minőségű?

Melyik paletta a jobb minőségű?

Figyelt kérdés

Coastel scent:

[link]

Vagy ez a fajta:

[link]


A sminkesek milyen palettát használnak?


2011. febr. 17. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Az elsőt választanám,persze a minőségét nem tudnám így megállapítani,de ez jobban hasonlít arra,amit a sminkesek használnak.
2011. febr. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A sminkesek professzionális termékeket használnak, nem ilyeneket. (pl. mac, il makiage, malu wiltz, cinecitta, kryolan, paris berlin, ben nye stb stb..)


Egyébként szerintem az első jobb minőségű lehet.

2011. febr. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Haha nekem az első van meg, nem nyúltam hozzá mert eladásra szántam eredetileg de még mindig nem tudom, hogy eladjam-e vagy megtartsam... mondjuk most pénzhiányom van, de olllllyyyyaaaan szééép színei vannak, hogy még mindig nem pakoltam fel aukcióra! :D


dinka vagyok, tudom

2011. febr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mindenképp a coastal scents.
2011. febr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!