Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Piercer szeretnék lenni....

Piercer szeretnék lenni. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Szóval már van egy kis gyakorlatom,mert magamnak és ismerősöknek is szúrtam már sokszor.

Viszont sehol sem találom,hogy lenne ilyen tanfolyam,azt is mondták már,hogy magyarországon ez nem hivatalos szakma.

Lehet csak tetoválással egybekötve érdemes belekezdeni?Kinél tanuljak?Mennyit kérhet az oktatásért?Meddig tat egy tanfolyam?Fodrász vagyok egyébként.Válalkozói engedély kell?Valaki segítsen,úgy érzem más szakmát nem tudnék csinálni,én ezt szeretném igazán.

21/L


2011. febr. 17. 17:25
 1/3 szamóca. ***** válasza:

okj-s képzéseken nézz körbe.

pl: [link]

[link]

engedélyekről annyit tudok, hogy kell legyen szakképesítésed meg ántsz engedély a szalonra ( azt komolyan veszik nagyon) és a felszerelésre.

2011. febr. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szamóca. ***** válasza:

[link]

[link]

... ezek frissek :)

2011. febr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

WoW!Én nem találtam sehol,de talán mert így egyszerűen rá sem kerestem,mert az egyik piercer azt mondta,nincs hivatalos képzés a másik meg azt,hogy menjek és csak ugy fizessek, papírt nem kapok róla a harmadik meg megint mást.

Köszönöm a linket nagyon!

Ha valakinek esetleg tapasztalata is van ezzel kapcsolatba azt szivesen fogadnám még:)

2011. febr. 17. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!