Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Modell szeretnék lenni!...

Modell szeretnék lenni! Hogyan fogjak neki?

Figyelt kérdés

Azthiszem az adottságaim megvannak.

Különleges zöldes a szemem, nagyon sokan mondják, hogy az arcom is mennyire szép. (Nem szeretnék egoistán tűnni, de olyan válaszokra nem vagyok kiváncsi hogy meg kell legyenek az adottságaim, azért inkább leírom. )

176 cm vagyok, 83-64-88 [méreteim], és 57 kg.

Szüleim is beleegyeznének a modellkedésbe, csak nem tudom hogyan fogjak neki.

Olyan 10 éves koromban, már 'csábitgattak' ügynökségek, de nem érdekelt a dolog..

Most 13 éves vagyok.

[ Fotómodell szeretnék lenni. ]

Lenne esélyem?

Hogyan álljak neki?


2011. febr. 17. 21:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Már boldog-boldogtalan modellkedni akar... Annyi az egész, hogy most a szüleid kicsengetnek a portfóliódért 100.000 Ft-ot, amit majd frissíteni kell, és viszlát pénz:P Semmi értelme.
2011. febr. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Ezek az ügynökségek mindenkit csábítgatnak. Még a 6 éveseket is. Ha nagyon akarod akkor menj el egy ügynökséghez, mondd el mit szeretnél, el kell menned egy válogatásra, ott kikenik az arcod, csinálnak rólad pár képet százezrekért és feltöltheted valami közösségi oldalra. Ha sikeres leszel akkor talán még valami egynyári sztár klipjébe is bekerülhetsz. Tegyél fel magadról egy képet, úgy többet tudunk rólad mondani. Nyilván a barátaid nem fogják azt mondani, hogy nem lennél jó modellnek a külső alapján.
2011. febr. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
13 évesen 176 cm magas vagy?:O
2011. febr. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 •ß• ***** válasza:
56%

Nem kötözködés,de még jó hogy fotómodell akarsz lenni...kifutó modellhez sok lenne az 57kg-od,de még lehet hogy így is belekötnek.

Egy barátnőm is próbálkozott ezzel,ő is akkora mint te,max. 1-2 cm-el alacsonyabb,és 49kg,neki azt mondták hogy pont jó...

Gondolod meg ezt az egészet,mert nem minden rózsaszín és habos ebben a világban..főleg nem 13 évesen.

2011. febr. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyan hogy csak fotómodell nincs. Kb annyit jelent, hogy 1x-2x szerepelsz valami hazai nőimagazinban, de karriert, és pénzt nem lehet vele keresni. Ha tényleg modellkedni szeretnél, akkor kifutóra kell menned, külföldre fogsz utazni (már ha találsz egy jó ügynökséget), de ehhez kövér vagy és nagy a derékméreted. Google-t ajánlom, menj el castingokra, de majd 2-3 év múlva. Ahol pénzt kérnek a portfólióért, felejtős, mert átverés. Az Icon Model Management megbízható, pl Pavin Barbarát is ők fedezték fel, és elég híres modell:) De itt Mo-n nagyon kevés ilyen ügynökség van:S
2011. febr. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek.

jó lenne ha jönnének még válaszok.


kövér vagyok? :S

2011. febr. 18. 07:10
 7/12 anonim ***** válasza:
Küldj képet...
2011. febr. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%
Ne mondjátok már azt szerencsétlennek, hogy kövér, mert 13 évesen neki áll majd fogyókúrázni, a majdnem 180 cm-eréhez. Nem vagy kövér. Nálad vékonyabb lányokat keresnek a modell ügynökségek, de a való életben NEM VAGY KÖVÉR.
2011. febr. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
még várj egy pár évet... inkább tanulj!!A szépség mulandó.
2011. febr. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Kérlek szépen ne veszekedjetek :SS

Amugy most méreckedtem, és csak 54 kg vagyok :DD

2011. febr. 20. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!