Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ki az a ki modellkedet/modellk...

Ki az a ki modellkedet/modellkedik?

Figyelt kérdés
az lécci írjon le mindent hogy került bele ebbe a szakmába milyen munkákat kapott és volt külföldi munkája,melyik a legnagyobb cég akinél munkát kapott (pl: gucci, chanel)Aki ilyen nagyon sűrűn dolgozott akár 2 hónapra is ki utazott és nem pedig egy hónapban egyszer volt egy fotozás annak hogy ment a suli (már akinek)?stb.. Hány évesen kezdted? volt valamilyen hibád: kicsit ducibb voltál mint a megszokott modellek,pattanások,könnyen zsírosodó haj...
2011. febr. 17. 21:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Nos én nem vagyok ilyen komolyabb modell csak azért irok mert én is belekóstoltam kicsit ebbe a szakmába.

14 éves voltam amikor csináltattam portfóliót amit bekültem ügynökségekhez ill. hirdetőknek akik modelleket kerestek. Meglepő volt hogy több helyre is visszahivtak hiszen a magasságom nem volt megfelelő(163cm). Több fotózáson vettem már részt, rengeteg castingon voltam. Hostesskedtem kiállitásokon és voltam már kifutón is. Külföldön még nem voltam modellkedés miatt. A sminkeseknek néha nem tetszett hogy kivagyok pattogva de az arcomat annyira karakteresnek tartották hogy nem zavarta nagyon ez a dolog. Nem tudom mit szeretnél még tudni?:)

2011. febr. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!