Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miert nem no a mellem?

Miert nem no a mellem?

Figyelt kérdés
18 L...eleg zavaro h nem no a mellem...magas testalkat vagyok es 64 kg..szoval nem valami csinos...es apro mellek...2 kis pattanas...nagyon zavar...valami baj lehet velem?
2011. febr. 17. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha annyira pici, akkor valószínűleg valami hormonális probléma lehet az oka.
2011. febr. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 just.me ***** válasza:

Annyira azért kétlem, hogy kicsik lennének.

Az ilyen gyökerek, mint a 2. hozzászóló tömik beléd, hogy az nem jó, ami van ... meg kell tanulnod elfogadni magadat, és ha ez ment, akkor mások is elfogadnak. Ha te nem szereted magad, mástól se várd ezt el. Vannak akik a kis melleket szeretik, és egy kis mellű nő is lehet izgató. :)

2011. febr. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is picik, de már elfogadtam úgy ahogy! Változtatni úgysem tudok rajta, ezt adta a természet!

Egyedüli megoldás a műtét, bár nálam az kizárva, nem bírnám elviselni a mellemben azt a mű, idegen anyagot! Fúúj! Amúgy nézd őket szemből, tükörből, én így jöttem rá, hogy bár kicsik, de szépek és formásak! :) felülnézetből tudom, hogy borzasztóan elkeserítő a látvány! :/

2011. febr. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előzőnek: én még sohasem keseredtem el egy ilyen látványnak a felülnézetén :)
2011. febr. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát én meg már többször is :D
2011. febr. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen valaszaitokat...amugy irto kicsi.de ez van...engem nagyon zavar...szerintem egy no keblek nelkul mar nem is olyan no...
2011. febr. 19. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!