Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb Canel no.5...

Melyik a legjobb Canel no.5 illat?

Figyelt kérdés
Egyik nap voltam vásárolni, és régóta szeretnék egyfajta Canelt. Nem tudom pontosan melyik az, mert csak régies kölni illatokat éreztem. De kinek melyik Canel no.5 tetszett?
2011. febr. 18. 00:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Chanel No 5 az egyfajta illata a Chanel parfumoknek. Csak egy Chanel no 5 van. A tobbi illatnak mas a neve.
2011. febr. 18. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
CHANEL
2011. febr. 18. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Jézusom, aki le se bírja írni a márka nevét, az maradjon egyelőre a pinksugárnál meg társainál...
2011. febr. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
uristeeen-.-"
2011. febr. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én normális válaszokat kértem!!!

Az ilyen márkás parfümökkel nem igazán vagyok tisztában, de itt Németországban van vagy 5 féle Chanel 5-ös, lehet, hogy a pláza cicák akik még normális válaszokat sem tudnak írni nem láthatták ezeket a magyar boltokban, de itt így van.

A normális válaszokat köszi, de ettől nem lettem okosabb.

2011. febr. 19. 01:27
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


Itt csak ketto masfjata van. Egyik viragos illatu, a masik inkabb "fuszeres, fas". De ez a fetto nem eredeti illat. Meg talalsz tobb verziot, spray-es, igazn parfum, vagy higitott. Ha fiatal vagy, Chanel No5 for Women (friss, viragos illat) lenne megfelelo neked.

2011. febr. 19. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 N86 válasza:
Én használtam a Chanel NO.5-t de jobban tetszett a Coco Chanel Mademoiselle
2012. máj. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
39%
A klasszikus Chanel no.5 iszonyú nyanyás, mamás illat, a Mademoiselle majdnem ugyanaz, csak enyhébb, viselhetőbb, de nekem az is olyan szappanszagú öreglányos.
2012. máj. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!