Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fordítva is igaz az a tény,...

Fordítva is igaz az a tény, hogy ha egy nő elkezd fogyni, akkor először a melléből fogy?

Figyelt kérdés

Ha hízni kezdek akkor a mellem fog hízni először?

Ha ez így van, akkor ha elkezdek valahogy egy intenzív hízókúrát, de közben folyamatosan edzem az egész testem, akkor elvileg elérhető minimális mell növekedés?

Elég vékony vagyok, amivel nincs is bajom, csak az a baj hogy ezzel együtt a mellem is kicsi.

Egész pontosan ilyen adataim vannak:


magasság: 165cm

súly: 53kg

derék: 71cm

fenék: 89cm

comb: 45cm

mell: 79cm


Na nekem ezek közül csak a mellel van a gondom.Ha megcsinálom a hízókúrát edzéssel, akkor van esélyem arra hogy minden méretem marad ilyen vagy max 1-2cm változással, de a mellbőségem nő legalább 85cm-re?

Van esetleg valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?

Vagy ha valami más ötletetek van, amivel növelhetném a melleimet műtét meg különféle vagyonokba kerülő csoda bogyók nélkül, akkor azt szívesen fogadom.


2011. febr. 18. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezeket találtam.


Mellnövelő masszázs: (nem tudom, hogy valóban hatásos e...)


[link]


Mellnövelő torna:


A mellek emelőizmának erősítése

A mell csak zsír-, kötőszövetből és tejmirigyekből áll, az alatta lévő, a hónaljtól a bordákig érő, a melleket megemelő mellizmokat nagyon hatásosan lehet erősíteni: tedd össze mellmagasságban a tenyeredet, mintha saját magadat akarnád üdvözölni, és nyomd össze! Lassan számolj el tízig, majd lazíts. Ismételd meg tízszer. Ezt a gyakorlatot végezd el naponta legalább háromszor.

(Forrás: [link] )


Mellnövelő kapszula:


[link]

2011. febr. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem forditva nem igaz a tény, legalábbis nálam...előbb a fenekem meg a hasam nőtt aztán a mellem :S
2011. febr. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nem...
2011. febr. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!