Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Márciusban leszek 15..

És sajnos nagyon kicsik a melleim,pedig már 4 éve elkezdtek nőni..Annyira cikinek érzem,hogy 2-3 évvel fiatalabb csajoknak már nagyobb mint nekem..

Anyukámnak normális méretű,az ő anyukájának is az volt,apukám felülről a nagymamámnak pedig nagy volt..Szóval nem örökölhettem..Mondták már,hogy ne idegeskedjek,majd megnő,de azért se..Tudom h nem birok semmi tenni érte,de adjatok valami tanácsot mert mással sem tudok foglalkkozni..:S

És bocsi,lehet h más kategóriába kellett volna raknom a kérdést,de mindegy..:D

Bunkó kérdéseket lécci nee...

Előre is köszí!:D


2011. febr. 18. 20:58
 1/8 A kérdező kommentje:
Bunkó válaszokat** :D
2011. febr. 18. 21:00
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
még fiatal vagy, 20-21 éves korodig nőhet.
2011. febr. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én úgy hallottam h 18..De remélem addig változik..Köszi :D

írjatok méég...

2011. febr. 18. 21:40
 4/8 anonim ***** válasza:

hidd el az se jó ha nagy. az én családomban meg mindenkinek kis melle van, de nekem meg hatalmasra megnőttek. néha még én érzem magam kellemetlenül amikor leülök az anyám mellé és nagyobb a mellem mint neki, vagy vásárláskor, nagyobb melltartó kell mint neki. szóval neked még nőni fog, nyugi. viszont az enyém összemenni semmiképpen sem fog.

15L

2011. febr. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
push up melltartó! ;)
2011. febr. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jobb, mint a nagy, hidd el. Anyukám bikini felsője kicsi rám, pedig csak 13 éves vagyok:(
2011. febr. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én i szoktam nézni hogy tőlem 4-5 évvel fiatalabbaknak nagyobb a mellük mint nekem, de nem bánom. kicsi melltartót sokkal könnyebb találni mint majd nagyot, és legalább azt is tudom hogy majd a férfiak a szemembe néznek. na jó, amúgy meg igen még 20-21 éves korodig nőhet, tehát kitartás, és nem vagy egyedül :)és a genetikád meg simán örökölhető ükszülőktől is :)

17/l

2011. febr. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi nektek..:)

Már jobban érzem magam..:)

2011. márc. 15. 19:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!