Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha választhatnál hosszúkás...

Ha választhatnál hosszúkás markánsabb arc, vagy kerek babaarc?

Figyelt kérdés
Női arcra gondolok.
2011. febr. 19. 17:31
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerintem is inkább babaarc, 25 éves vagyok és 16-nak látszom. :)
2011. febr. 20. 16:15
 12/15 anonim ***** válasza:
37%

Persze, hogy ezt mondod, mert neked babaarcod van..


A kérdést is azért tetted fel, hogy megnyugtasd magadat.


Mindegy. Mindenkinek más tetszik. Én szeretem a nőies, karakteresebb arcot (ez nem azt jelenti, hogy legyenek durva vonásai), de számomra fontos, hogy egyedi legyen.

Abban igazad van, hogy a babaarc fiatalossá tesz egy nőt és 40 évesen jól jön, hogy 30-35nek nézik az embert. Ez tényleg előny, de számomra a babaarcú nők túl egyformák.

2011. febr. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

A kérdésem célja nem a megnyugtatás volt, a kíváncsiság hajtott. Nekem is van véleményem, ami ezek után se változott, és ez így van rendjén.

,,Persze, hogy ezt mondod, mert neked babaarcod van.."

Akkor is így gondolnám, ha hosszúkás lenne az arcom, mert azt találom szépnek. Szerintem nem arcforma függő, hogy kinek mi tetszik. El kell fogadni mások véleményét.

2011. febr. 20. 17:43
 14/15 anonim ***** válasza:
77%

Én is babaarcú vagyok:)

És most halál komolyan nem nagyképűsködésből, de eddig elég sok embernek bejött:))

Azonkívül sokszor jól jön (pl feleltetésnél) a tanárok engedékenyebbek velem:) (Legalábbis a férfi tanárok xD)

Engem is fiatalabbnak néznek mint amennyi vagyok:P

Kicsit kihúzom a szemem feketével, hajsütővel göndörítem a hajam, pirosító, szájfény és máris 16 évesnek néz mindenki:D Pedig 18,5 vagyok.:D

Szóval azt tapasztaltam, hogy sokan szeretik a babaarcú lányokat;) Pont ezért mert ártatlanságot sugároznak:D

2011. márc. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hosszú
2021. júl. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!