Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Debrecenben hol lehet fültágít...

Debrecenben hol lehet fültágítót berakatni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 20. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
jó hülye vagy.. mi az hogy berakatni? azt neked kell kitágítani, az más ha magát az ékszert akarod megvenni, azt te is betudod rakni mintha fülbevalót cserélnél, úgy.
2011. febr. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

xDD

igen,ebből a szempontból értelmetlen a kérdés.

2011. febr. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ti nem értelmeztétek jól a kérdést berakatás alatt azt érti h fülbevaló lyukról rögtön megcsinálják mondjuk 5mm-re


Kérdező: Menj el 2-3 szalonba és érdeklődj v a debreceni szalonok honlapján nézz szét.

2011. febr. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
minek szalon? értelmes ember ezért nem ad ki pénzt. ugyanazt csinálják mint amit te csinálnál otthon. semmi tapasztalat nem kell a fültágításhoz, nekem is van 2 is, és mindkettőt magamnak csináltam itthon, kicsit utánajártam neten és ennyi.
2011. febr. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
előzőnek, be is szarna a fájdalomtól ha 0-5 re egyből..azt nem lehet mert akkor szakadva tágulna, nem pedig úgy ahogy a bőr nyúlik!
2011. febr. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!