Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik éri meg jobban? Avon...

Melyik éri meg jobban? Avon katalógusból rendelni vagy vegyem meg én. Pl dm, rossman ilyen helyeken? Minőségben árban melyik jobb? köszi.

Figyelt kérdés
2011. febr. 20. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok túlságosan megelégedve az Avon termékekkel, sokkal jobbak a drogériákban vásároltak, úgyhogy én inkább a DM-et, Rossmann-t, stb. ajánlanám.
2011. febr. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mit akarsz venni. Mindkét helyen vannak időszakos akciók egy-egy termékre. Figyelni kell az Avon katalógust és a drogériás árakat is.


A minőség pedig szintén változó. Vannak olyan Avonos termékek amik nagyon rossz minőségűek és van olyan ami olcsó és jó. Pl. az avon care arckrémek 500Ftba kerülnek, tök nagy tégelyben vannak és nekem beváltak.


A drogériákban a saját márkás termékek szoktak jó árban lenni. Ilyen a Balea (DM-es) is. Nekem a Balea termékek egyáltalán nem jöttek be, de sokak nagyon szeretik.


Úgyhogy nehéz így választ adni. Könnyebb lenne válaszolni, ha leírnád pontosan miket szeretnél venni (pl. arckrém, arclemosó, sampon stb.).

2011. febr. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

Drogéria.

Az avon egy sz*r,hiába neves a termékei gagyik és drágák. A drogériákban sokkal több dolog közül választhatsz.

2011. febr. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindhármatoknak.

2. Arcpakolásokra, szemceruza, spirál, Hajápolókra gondoltam.

Abban egyetértek hogy vannak jó és kevésbé jó minőségűek.. Szerintem ez szerencse kérdése hogy miből mit fog ki az ember.. de párszáz forint miatt nem akarom elbaszni hajam/bőröm stb..:D

2011. febr. 21. 16:49
 5/5 anonim válasza:
Avon mellett szól, hogy ha nem jött be a termék, visszaküldöd és visszakapod az árát. A drogáriában vettet pedig kidobhatod...
2012. júl. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!