Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon gáz?

Szerintetek nagyon gáz?

Figyelt kérdés

Hosszú szőke hajam van, kék szemem, állítólag szép arcom.. magasvagyok és vékony.

De az a baj, hogy fogszabályzóm is van, annyira rossz és azt érzem, hogy ez elcsúnyít.


Ti mit gondoltok? lécci írjatok, és őszintén. Köszönöm.


2011. febr. 21. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez tesz különlegessé, nekem mindig is tetszettek a fogszabályzók, csak az a "baj" hogy nem volt rá szükségem.
2011. febr. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyátalán nem gáz. Nekem is volt, nem volt soha hátrányom belőle, sőt volt olyan fiú, aki azt mondta, hogy ez az egyik szexepilem.
2011. febr. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
méghogy elcsúnyít? az csúnyitana el ha nem lennének szép fogaid vagyis ha girbegurba fogaid lennének mert nem volt fogszabályzód a fogszabályzó csak jót tesz amúgy meg nekem tetszik a fogszabi :)
2011. febr. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a fogszabályzó sokszor még cuki is, főleg egy eleve szép arcú lánynál :)
2011. febr. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Nekem is volt, egy idő után mindenki megszokta, annyira, hogy amikor levették, észre sem vették, hogy már nincs ott :D

Biztos, hogy nem csúfít el, tényleg igaz, hogy a rendezetlen fogsor csúnyább!!

2011. febr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek.
2011. febr. 21. 19:52
 7/8 A kérdező kommentje:

mostmár úgyahogy megnyugodtam :D.. lassan 2 hónapja van fogszabályzóm és nem mondott még senki negatív dolgokat, a barátnőm is azt hajtja hogy ő is szeretne, de én olyan kellemetlenül éreztem magam. azt hiszem mostmár nemfogom : )

még 1 x nagyon szépen köszönöm.❤

2011. febr. 21. 20:00
 8/8 anonim válasza:
nem gaz egyaltalan. nekemis volt mert irto ronda fogaim voltak.En selypitettem es kb 6honap utan mar nem hordtam olyan kivehetos volt.Na de aztan nagyon megbantam.14 eves lehettem kb.Es most 18 vagyok,tavaly csinaltattam meg a fogaim ugy hogy 4 mufogam van elol,de nem baj mert legalabb egyenes :P
2011. febr. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!