Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a mellemen...

Miért van az hogy a mellemen a bimbónál hosszú szőrszálak vannak? És ezt hogyan lehetne elkerülni?

Figyelt kérdés
2008. febr. 3. 14:41
 1/5 anonim válasza:
0%
mert hormonális elváltozásod van
2008. febr. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem is van. Csak úgy kinőttek. Mi tudsz tenni: én csipesszel kihúzom. Más megoldás nem igen van, nem hiszem hogy el tudnád kerülni hogy kinőjenek.
2008. febr. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Dehogy van hormonális elváltozásod!!!! A nők nagy többségének van, csak nem beszélnek róla. De ez nem jelenti azt, hogy Neked bármi bajod is lenne. Viszont tényleg nem igazán tudod elkerülni, csak hogy csipesszel kihúzgálod.
2008. febr. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Villanóényes v lézeres szőrtelenítéssel kiszedik az aestethica klinikán, vagy keress rá a neten a végleges szőrtelenítésre!
2008. febr. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Csipesz!!! Ingyenes és hamar megvan. Nekem is van. Ha kiszedem csak 1 hónap múlva kell ismét hozzányúlni.
2009. jan. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!