Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van ez? (Bővebben lent. )

Miért van ez? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Szóval kicsi korom óta rejtegetek a nyakamon egy anyajegyet.

Sose kötöm fel a hajam,nem engedem,hogy mások lássák.

Pedig sokak szerint jól áll a felkötött haj,és részben e miatt nem kötöm fel. :SS

Szerintetek ez miért van? ://

Ti is vagytok/voltatok ilyen szituációban?


2011. márc. 3. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én semmi rejtegetnivalót nem látok egy anyajegyben, de ma már simán le lehet vetetni. Azon nem gondolkoztál még?
2011. márc. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Túl fiatal vagyok hozzá.
2011. márc. 3. 14:30
 3/10 A kérdező kommentje:
Szerintem. >.<
2011. márc. 3. 14:30
 4/10 anonim válasza:
100%
Perszehogy, nekemis van a bal vállamon egy, elég dagadt példány, és ezért nemszoktam trikókban járkálni, meg strandon is úgycsinálom, hogy ne legyen mindig szemelött. Ez szerintem neked azért van amiért nekemis, egyszerűen nem hétköznapi, nemszeretjük mutogatni mert akkor kérdezgetik, hogy ez mi? "deronda". Na hát szerintem ezért:)
2011. márc. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem korhatáros.
2011. márc. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ez nem ronda,nem nevezhető annak csak sötét.

Csak már az,hogy ott van... ://

2011. márc. 3. 14:34
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
biztosan már látták a barátaid, oszt. társaid, amikor félrecsúszott a hajad...megszólták? nem (gondolom), akkor meg mi a gond? aki tudja magáról, h bűnronda, az sem húz zacskót a fejére!
2011. márc. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az anyajegyben nincs semmi gusztustalan, feltéve, ha tényleg erről van szó és nem szemölcsről. Sokan keverik a kettőt.


Nekem is pont a nyakamnál van egy és simán felveszek kivágott felsőket is. Még sose szóltak ezért.


Amúgy tényleg le lehet szedetni, akkor is ha fiatal vagy. Elmész bőrgyógyászhoz és leszedi 15 perc alatt.

2011. márc. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor télen nyáron kezeslábasban kellene járnom ha nem szeretném, hogy lássák, de egy cseppet sem érdekel, ezek csak anyajegyek másnak is vannak
2011. márc. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

11 éves voltam, mikor a lábamról levették az anyajegyemet.

Gondolom több vagy 11nél, úgyhogy ha zavar, akkor levetetheted tényleg.

Amúgy itt mi most a kérdés?!

2011. márc. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!