Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon gáz a sárgás fogsor?

Nagyon gáz a sárgás fogsor?

Figyelt kérdés

Állandóan küzdök a fogaimmal, mert genetikailag egy kalap szarok:S

Mindig csodáltam a csillogó fehér fogsor... Mindent megtettem, hogy fehérebb legyen csak még a fogfehérítéseket nem próbáltam, mert azért annyit nem szeretnék elkölteni.

A fogorvosom mondta, hogy nehezen épül be a fluorid a fogaimban és csak nagyobb dózisban használom akkor, de az meg már mérgező hatású.

Tehát, az nagyon ronda, hogy ha a fogak nem fehérek, hanem enyhén sárgásak???, azért látszik, hogy sárga:S:S


Esetleg ha van valami öltet megköszönném, de a speckó fogkrémeken át a szódabikarbónáig mindent kipróbáltam, de természetesen mértékkel.


2011. márc. 3. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
27%

Neharagudj, de undoritonak tartom a sargas fogakat. Nekem is voltak gondjaim vele, es nagyon sokat koltottem ra, de most szep feherek. belso es kulso feheritessel csinalta a doki.

ha nem akarsz kolteni ra akkor eljel igy sargas foggal ennyi

2011. márc. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én is így vagyok, de én félek fogászatra mennni:D

meg költeni sem szeretném ha költenének a szüleim rá..

2011. márc. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
sárgás és sárga között nagy különbség van. van akinek nem olyan vakító, de attól még ha ápolt nem olyan gáz.
2011. márc. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy sárga fogú lányt, de nem undorodom tőle, mert attól függetlenül aranyos és nagyon szép. Vannak ilyen ecsetelős fogfehérítők, nem tudom mennyire drágák, talán az segítene. Amúgy azt vettem észre, hogy a vörös/piros árnyalatú rúzs/szájfény optikailag fehéríti a fogakat.
2011. márc. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!