Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem működik a filmezz.eu?

Miért nem működik a filmezz.eu?

Figyelt kérdés
Régen teljesen rendben ment az összes videó. De amióta frissítettem a divxet azóta cak a novamov megy a többi pedig lefagy vagy bezár...:( Mit csinálhatnék? Már próbáltam újra telepíteni a divxet de semmi.:( Segítsetek
2011. márc. 5. 15:26
 1/10 A kérdező kommentje:
ups nem értem miért ide küldte :$$
2011. márc. 5. 15:26
 2/10 anonim ***** válasza:

Én is ezzel a problémával küszködöm...

De éna zt vettem észre, hogy nem csak a filmezz.eu ilyen, hanem az összes divX-es film is.

Nem tudom, hogy miért, de nem vagy egyedül :D

2011. márc. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

[link]


próbáld ezt végigcsinálni, nekem ez megoldotta a problémát.

2011. márc. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
őő igen igen úgy értettem az összes :D és köszönöm a linket megpróbálkozom:)
2011. márc. 5. 16:29
 5/10 A kérdező kommentje:
őő regisztrálok és?
2011. márc. 5. 16:32
 6/10 anonim ***** válasza:

nem kell regisztrálni, csak gördítesz lefelé és ott le van írva minden , hogy mit kell csinálni. Azért bemásolom:



A legújabb Divx web player több újítást is tartalmaz, elvileg gyorsabb, biztonságosabb, stb. Gyakorlatilag sikerül egy nem kis hibát bennhagyniuk, és az a szép, hogy nem is enged már más verziót feltenni.


Szóval, a hiba a következő: elindítod a filmet, vársz vársz, de a webplayer nem Bufferel semmit!


A megoldás elég egyszerű, pár lépés az egész:


1. lépés:

TÖLTSD LE INNEN a dwpClearCache.zip FÁJLT INNEN,CSOMAGOLD KI, DE MÉG NE FUTTASD, ELŐBB CSINÁLD MEG A 3-4-ES LÉPÉST!!!


LETÖLTÉS: [link]


2. lépés:

Zárd be az összes böngészőt a gépen!


3. lépés:

nyisd meg a Feladatkezelőt.

Alt+Ctrl+Del / Feladatkezelő indítása


4. lépés:

Folyamatok menüpont (1.), jobbklikk a "DDMService.exe" -re (2.) és "Folyamat leállítása" (3.)


5. lépés:

Miután leállítottad "DDMService.exe"-et, indítsd el a "dwpClearCache.bat" -ot,ez törli az ideiglenesen tárolt fájlokat. Ha végzett, akkor nyomj rá bármelyik billentyűre, és kész.( "Press any key to continue" )


6. lépés:

Nézz meg pár filmet, jó szórakozást

2011. márc. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
:O köszi szépen észre se vettem de a leírtak alapján tuti ez a gond megcsinálom és jelzek ha sikerült^^ nagyon köszönöm!
2011. márc. 5. 16:39
 8/10 A kérdező kommentje:
Sikerült!!! Köszönöm:)
2011. márc. 5. 18:02
 9/10 anonim válasza:
Én már az [url= [link] filmek ingyen[/url] oldalt nézem régota,ott bluray filmek vannak és minden normálisan müködik.
2018. szept. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A legjobb filmes oldal ahol minden müködik minden eszközön az a [link]
2018. szept. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!