Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok Olivia Palermo...

Mit gondoltok Olivia Palermo stílusáról?

Figyelt kérdés
2011. márc. 5. 23:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tucatszürke kisegér. Szép, ízléses, nőies és dögunalom.
2011. márc. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ha lehet akkor kort es nemet is irjatok.
2011. márc. 6. 10:50
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik a stílusa, szerintem nem tucat. Néhány ruhája az én ízlésemnek kicsit túl decens, visszafogott, de amúgy jól néznek ki.


Amúgy maga a lány tényleg semmilyen, "szürkeegér", csak a ruhák miatt néz ki jól.

De nem ez volt a kérdés, hanem a stílusa.

2011. márc. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja és 23L voltam.
2011. márc. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
amugy nekem is tetszik a stilus, de nekem ugy magaban Olivia arca is tetszik, ja en 17/L
2011. márc. 6. 13:21
 6/12 anonim ***** válasza:
Elegáns, nem mondanám épp egyedinek, nem viselném minden nap, de néha-néha szívesen.
2011. márc. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hasonlít az én ízlésvilágomhoz, kár hogy nekem nincs annyi pénzem beszerezni azokat a csodás darabokat. Remek stílusa van, nem kirívó, hanem könnyed, letisztult és nőies. 17L
2011. márc. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
heh.. hát én is szeretnék annyi pénzt h minent megengedhessek magamnak.
2011. márc. 28. 21:03
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem elegáns, kiegészítőket jól eltalálja. Az egész csajszi valahogy kellemes jelenség úgy egészében véve, ruha, haj, smink minden egyben van és harmonizál. Szerintem egyáltalán nem szürke kisegér. Széparcú, jó alakú, csinos lány, aki nagyonis hordható stílusban öltözik. Szívesen hordanék ilyen ruhákat hétköznapokban én is, sokkalinkább, minthogy mindenféle extravagáns cuccokban mászkáljak, mint más sztárok pl Lady Gaga.

19/l

2011. márc. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
lady gaga is kedvencem... Nah jo, azert a ruhai nem a mindennapokra lettek tervezve, de epp azeert szeretem mert rnincs megegy olyan mint gaga :)
2011. márc. 28. 22:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!