Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van aki szedett már fogamzásgá...

Van aki szedett már fogamzásgátlót a bőrére?

Figyelt kérdés

Elég csúnya bőröm van,régen még a mostaninál si rondább volt,tele nagy pattanásokkal.Ma már csak néha van nagy,gyulladt pattanásom,de ugyanolyan zsíros,mitesszeres,tág pórusú a bőröm,és tele van pici kiütésekkel.A boltban kapható összes szert kipróbáltam már a-tól cettig,de alig volt olyan dolog,ami jó lett volna.Egy időben kozmetikushoz is jártam,de az se volt jó.Voltam már 2 bőrgyógyásznál,az első felírt egy krémet,csak egy picit segített,a második meg Zyneritet,az nem jött be,meg azt javasolta hogy menjek el bőrcsiszolásra 30ezerért.Na hát köszi szépen,akinek van pénze,megteheti,de nem mi.Ő mondta még,hogy hormonális eredetű a bajom.Most már oda jutottam,hogy a fogamzásgátlón gondolkodom.Van akinek segített?Csak akkor vágnék bele,ha tényleg szembeötlő változást lehet elérni vele.És kérlek,ne írjátok azt,hogy majd kinövöm!!

17/L


2011. márc. 7. 15:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne, mert nekem is évek óta pattanásos az arcom és már nekem is mondták hogy szedjek fogamzásgátlót...17/L
2011. márc. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Diane 35-öt szoktak rá adni, de én még nem szedtem.
2011. márc. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
én nem sok jót hallottam a Diane 35-ről
2011. márc. 7. 15:30
 4/11 anonim ***** válasza:
Én nem szedtem, de két volt osztálytársam is igen. Elég sokat javult a bőrük. Viszont mellékhatásként az elején híztak kb. 5-10kgt, mert állítólag nagy lett az étvágyuk.
2011. márc. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Diane35-t szedtem, a bőröm szép lett, viszont megíztam tőle.
2011. márc. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2011. márc. 7. 18:32
 7/11 habibi ***** válasza:
szia, én is így vagyok, bőrgyógyász már adott 4-5 féle krémet és szinte mindre allergiás lettem (durva volt nagyon), most próbálok egy újabbat, egész jó a neve: Aknemycin és egész jó, de még csak pár napja használom, szóval próbáld ki ezt. Fogamzásgátlót inkább ne, mert tele van hormonnal és ha abbahagyod akkor visszajönnek majd a pattanások.
2011. márc. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
kptam a bőrdokimtól agresszív gyógyszert bőrömre,szőröslettem tőle! bőrgyógyász meg azt mondta,h a fogamzásgátlótól vagyok szőrös.abbahagytamm azt a vackot(bőrgyógyászos gyógyszer),és szépül a bőröm :)modjuk,garnier krémml is kenegetem,és azért szép azarcom:)
2011. márc. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

én Cypromix-et szedek, és nincs pattanásom, viszont én is meghíztam tőle...

19/L

2011. márc. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

* vagyis már amiatt nincs :D

előző

2011. márc. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!