Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 176 centis lánynak körülbelül...

176 centis lánynak körülbelül hány kilónak kell lennie?

Figyelt kérdés
Tudom h az alkat is lényeg meg az is, h 85B-s mellem van, de úgy egy "tól ig-ot" mondjatok légyszi kilóban!
2011. márc. 9. 16:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
én 162centi vagyok és 53 kiló, voltam 48 kiló is ezzel a magassággal és mindenki el volt rettenve h durván nézek ki( mármint sovány)..a testalkatodtól is függ ez az arány,nah és rajtam sincs plusz !!!!
2011. márc. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
171 centi vagyok és 54 kiló. szal...de én nem tehetek semmi ez ellen. bármennyit eszek nem hízok. nem látszik rajtam :D:S
2011. márc. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Magasságod tökéletes, ahogy a mellméreted is. Ha testsúlyod 60-68 kg között van, akkor te vagy az, akit én keresek. :)
2011. márc. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!