Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen, ha egy nő...

Szerintetek milyen, ha egy nő 185 centi magas?

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 13:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát magas. Én nem lennék a helyében, de nem tehet róla. Meg persze attól még lehet nagyon szép, csak engem zavarna, hogy nem nagyon tudnék magassarkút húzni, csomó férfi kisebb nálam stb.
2011. márc. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Jó dolog,én 180 magas vagyok :D Szeretek magas lenni.Nem nézem le az alacsony lányokat,senki nem tehet az adottságairól. És egyáltalán nem gáz,csak a dugó pasik így próbálják magukat is átverni,nekik is tetszenek,csak tudják h 165 cm magasan labdába sem rúghatnak egy ilyen magas nőnél...:D
2011. márc. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Elfi, Te jófejnek tűnsz:D Az a kérdés inspirálta ennek a feltevését, ahova előbb kommentelgettünk (a 40-es lábas) :)

Ottani válaszodra reagálva, én se tartok otthon sámlit, a barátom mégis 5 centivel alacsonyabb:D Így nálam a magassarkú teljesen kizárva:(

2011. márc. 10. 13:36
 4/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm kérdező:) nekem is volt alacsonyabb pasim.Mostani párom,aki a Nagy Ő,5 cm-vel magasabb nálam...:)
2011. márc. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20%
gáz
2011. márc. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én olvastam azt a kérdést ami ezt ihlette

Szerintem ne foglalkozzatok a bunkókkal

Nekem van egy 24 éves lányismerősöm aki elég magas, pontos adatot nem tudok de 185 cm biztos van

Nőies, kedves, okos lány és neki jól áll az hogy magasabb az átlagnál

tudom, furán hangzik hogy valakinek jól áll hogy magas, de van ilyen

Összefoglalva: nem gáz!!

17/L

2011. márc. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szimpatikus vagy Elfi, én is legalább 180 vagyok. Én tudom viselni, nem is szeretnék kisebb lenni. Engem már így szoktak meg. :)
2011. márc. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
jó magas vagy! de én magasabb vagyok :D
2011. márc. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

sok, nagyon sok. én vagyok annyi...


max 175 az jó magasság


17f

2011. márc. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igen is jó.Én 12 évesen 176 cm vagyok.Eddig eléggé idegesített,hogy a korosztályomból szinte mindenki kisebb nálam, de most már nem igazán érdekel.Tudom, hogy alacsonyabb már nem leszek, ezért elfogadom magam és még jobban kiemelem a magasságom.
2011. dec. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!