Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A modellügynökségeknek szerkes...

A modellügynökségeknek szerkesztetlen képeket kell beküldeni, ugye?

Figyelt kérdés

Régi álmom, hogy modellkedhessek (ha csak pár fotózás erejéig, már akkor boldog lennék). Csak sose mertem beküldeni a fotóimat ügynökségeknek, és válogatásokra se mentem, mert féltem, hogy kiröhögnek, mert elég pattis az arcom. Amúgy vékony vagyok és magas (175cm/50kg) szóval az alakom rendben van. Itt a Gyakorin azt olvastam, a pattanás nem akadály a modellkedésben... szóval szeretnék beküldeni pár fényképet többféle ügynökségnek.

A képeken nem lesz rajtam semmi smink, na de alapozó? Az se legyen? Illetve a pattanásaimat se retusáljam ki, igaz?

Köszi előre is a válaszokat...

16/L


2011. márc. 15. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan lealapozhatod az arcod, szerintem smink is mehet, hiszen a portfóliókon is ki vannak sminkelve a modellek, ami meg ugye pont arra való, hogy bemutassa a modellt.
2011. márc. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 kittenke ***** válasza:

Szerintem ne sminkelj és főleg ne retusálj. Arra lesznek kíváncsiak, hogy hogy nézel ki, amikor nincs rajtad semmi smink.

Ha modell leszel, akkor úgyis mindig ki leszel sminkelve és retusálják majd a képeidet. De addig úgy mutasd meg magad, ahogy valójában kinézel. Ha szép vagy, akkor az a néhány pattanás nem fog változtatni rajta.

2011. márc. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerkesztetlen és sminkmentes, nem pózolós képet. Pocsékul néz ki, de csak abból látják, van-e benned bármiféle lehetőség is. Szerintem alapozó se legyen, szépen megcsinált képen alig látszik valami, aztán ha behívnak és tiszta ragya vagy, elég cinkes... Nem azt fogják úgyse nézni, ha kezelhető. Ha meg nem... akkor valszeg nem kérnek belőled.
2011. márc. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2011. márc. 15. 14:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!Semmiképp se sminkeld ki magad, és ne is pozolj, még mosolyogni sem kell, csak nézz előre.

Itt van néhány példa kép:

[link]

[link]

[link]

2011. márc. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. márc. 15. 17:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!