Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Honna tudom, hogy igazi bőr-e...

Honna tudom, hogy igazi bőr-e a kabátom? (Philip Russel)

Figyelt kérdés
A Jeans Clubba vettük 11 000 ft-ért. Elég bőr szaga van, de hát ebből nem tudom megmondani.
2011. márc. 19. 11:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyiért nem adnak igazi bőrt, főleg, ha még márkás is.
2011. márc. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Állítólag egy cigit elnyomhatsz rajta. Persze ez elég barbárnak hangzik :D. De ha benne van a bőr jele, tudod az a kiterített állatbőr szimbólum akkor szerintem megnyugodhatsz. Illetve, ha megtöröd teljesen és kirúgja magát, minden ránc nélkül, visszamaradt törés nélkül. Ez inkább öveknél hasznos gyorsteszt...
2011. márc. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nagyon ügyesen utánozzák manapság a bőr illatát.

Ha nincs ráírva a címkéjére, hogy bőr, akkor biztosan nem az.

11-ért lehetetlen venni újonnan bőrdzsekit, még a leggagyibb is drágábba kerül.

2011. márc. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%
mondjuk megnézed a kezelési útmutatóját agyas..rá van írva minden felhasznált anyag..
2011. márc. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Amúgy tudtommal a jellegzetes bőr illat, nem a bőrtől hanem a cserző anyagtól származik. Jól tudom? Bocsi az off.-ért.
2011. márc. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat: *Honnan
2011. márc. 19. 14:03
 7/11 A kérdező kommentje:

Szóval 11 000 ért nem lehet még bőrkabátot venni? A címkéjére az van ráírva hogy: Női bőrkabát

Inkább nem próbálom ki a cigiset, mert hallottam már, de ha meg nem igazi bőr lyuk lesz rajta.

2011. márc. 19. 14:04
 8/11 anonim ***** válasza:
Jeans Clubban én még évek alatt nem láttam igazi bőrt. Ennyiért jó vicc lenne, egy bőrkabát 50ezer körül van, szóval biztosíthatlak, hogy műbőr, de legalább ahhoz nem kellett lenyúzni egy állatot. :D
2011. márc. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ne a szerencsétlen megnyúzott állat bőrét hordd inkább!
2011. márc. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A Jeans Clubban árulnak bőr kabátokat de 20-ezer körül kezdődnek az áraik.
2011. márc. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!