Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményed ennek a nőnek...

Mi a véleményed ennek a nőnek külsejéről?

Figyelt kérdés

[link]

Nem én vagyok, ő az egyik magyar sminkblogger.


2011. márc. 19. 13:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
Kicsit mű, de amúgy csinos, ápolt a haja, szerintem smink nélkül is biztos szép.
2011. márc. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%

szerintem nagyon szép, igényes, és kedvesnek tűnik:)

pusziiiiiii

2011. márc. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
97%
Nem gonoszságból mondom, de úgy néz ki mint a transzvesztiták. Lehet hogy csak a smink miatt, vagy a kép fura... de tényleg olyan ezen. Nem szép.
2011. márc. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
95%
ronda
2011. márc. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
96%
Olyan a feje mintha beszívta volna oldalról az arcát.Látszik rajta, hogy smink nélül ronda.Talán a szeme szép.
2011. márc. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
96%

Tényleg olyan, mint egy transzi :(

egyrészt lófeje van, oké, erről nem tehet.

A szemöldöke szerintem csúnya, hogy a sminkjéről ne is beszéljek.

Az orra és a szája műtöttnek tűnik, nem tudom, az-e, de nagyon nem szép vagy természetes formájuk van.

A haja mintha paróka vagy póthaj lenne...

Kiráz tőle a hideg :S

2011. márc. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
95%

nagyon férfias arca van, de azért még jó nőnek számít, látszik, hogy nem egy természetes szépség, de mindenféle trükközéssel próbálja kihozni magából a legjobbat. A haja és a sminke, a szemei szerintem kifejezetten szépek.

Hiába, én mindig azt mondom, hogy valójában nincsen ronda nő a 21. században, csak igénytelen.

2011. márc. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
96%
A feje alakja nem tetszik, de erről ő persze nem tehet. És valamilyen szinten igaza van a többieknek, hogy túl műnek néz ki...
2011. márc. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
94%
hát a szemöldöke valami rettenet! olyan furán tartja a száját, és a haja egyértelműen póthaj. ennyi sminkkel meg én is szép lennék!!!
2011. márc. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
90%
az orrá, hát szerintem az az, ami csúnya rajta
2011. márc. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!