Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok és szeretnék...

14 éves vagyok és szeretnék piercinget csináltatni, de a szüleim nem akarjak meg engedni, szerintetek érdemes titokban csinááltatni? Nagyon szeretnéék *. * de a szüleim reménytelenek. (-_-)

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 14:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nekem sem engedték 14 évesen, várd ki, amíg megengedik, vagy amíg nagykorú leszel. Ha titokban csináltatod, csak balhé lesz, ha rájönnek, illetve, ha valami probléma van vele, begyullad vagy akármi, akkor meg még inkább gáz
2011. márc. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

az a piercinges aki nem kér szülői beleegyezést amikor kiskorúnak szúr az tuti nem jó hely.

ne szurass magadnak ilyen helyen mert nagyon sok bajod lehet tőle,nem hiszem,hogy a kórházban szeretnél kikötni.

ha meg a szüleid megtudják,hogy átverted őket,akkor mégnagyobb sz@rban leszel.

2011. márc. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
hová szeretnél pct?
2011. márc. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

A nyelvembe vagy ajakba.:S

de ha megis csináltatnám titokba akkor inkább a nyelvembe mert ott nem feltünő annyira. de nagyon félek. nagyoon fááj?:S

2011. márc. 19. 15:15
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok

ha ajakba csináltatod, nem sokáig marad titok

nyelvben nem nagyon fogják észrevenni. nekem is van ott, az első 4-5 napban nagyon pöszén beszéltem tőle, szóval azt is esélyes, hogy észreveszik. gyógyulás után már nem fogják észrevenni.

a fájdalom egyébként nem vészes, én fél éve csináltattam a nyelvembe, de nem volt vészes

2011. márc. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ígyis-úgyis észreveszik! Ha nyelv, ha ajak. Egyszer én is ezt csináltam és hidd el egy életre megbántam, hogy átvertem őket... Azt hittem valami rejtettebb helyre szeretnéd! :P
2011. márc. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. (:

egyébként nem tudjáátok h vasmegyébe hol lehet csináltatni? és mennyiért? vagy magam is megtudom?:O

van 1 páár olyan ismerősőm aki talán megcsinálná de az a probleem. h ismeri a tesómat és elmondaná neki, a tesóm meg a szüleimnek..:S

2011. márc. 19. 15:40
 8/12 anonim ***** válasza:
számolj azzal ha észreveszik kivetetik veled
2011. márc. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

nem vennémki.:S

főleg h a testvéreimnek is van..:S

igaz ők idősebbek de akkoris...=S

2011. márc. 19. 16:10
 10/12 anonim ***** válasza:
figyelj, te még kiskorú vagy! szóval kivetethetik veled! nehogy már ezek miatt vessz össze a családoddal! mondj le róla és később 100x jobban örülsz majd neki
2011. márc. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!