Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A testszőrnyíró erősíti a szőrt?

A testszőrnyíró erősíti a szőrt?

Figyelt kérdés

Igen szőrös a lábam és arra gondoltam hogy átmegyek rajta testszőrnyíróval, de ha erősíti akkor csak olaj a tűzre.

Ugyanúgy működik mint a hajvágó? Ritkításra használható?

17/F


2011. márc. 19. 20:47
 1/7 anonim válasza:
Én epilátort használok és már van hely ahol nem is nő már szőr! Eleinte lehet hogy fáj meg érzékeny de utána megszokod. használd nyugodtan :)
2011. márc. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

fiuvagy, minek akarod leszedni? élvezd h nem kell vele szenvedni:( egy pasinak ilyesztö a csupasz láb. sztem ne szedd le :) rajos az ugy

15L

2011. márc. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem akarom lenyírni teljesen hanem csak 1-2 centisre visszanyírni. De ha erősíti a szőrt akkor csak ártok vele. Ezért kérdeztem,hogy erősíti-e?

Azért akarom visszanyírni mert igen hosszú,fekete és dús a szőr a lábamon.

2011. márc. 20. 10:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Én az egész testemen használom és szerintem nem erősít,de ha úgyis erős oly mindegy.Én fél centisre nyírom a lábamon és amikor olyan 1,5-2 centis újra nyírom.Olyan is volt már,hogy teljesen leszedtem,úgy is jó.
2011. márc. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és látszik rajta hogy nyírva van?
2011. márc. 20. 16:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen látszik.
2011. márc. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem erősíti, ez csak tévhit. Azért hiszik, hogy erősíti, mert másképp néz ki a vágott szőr/hajvég, mint az elvékonyodó.
2011. márc. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!