Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miben alszotok? Ciki fiatalon...

Miben alszotok? Ciki fiatalon rendes pamut pizsamaban aludni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 00:03
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
szerintem nem ciki, bár én is meztelenül alszom
2011. márc. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:

Amikor nagyon hideg van, rendes meleg hosszú szárú-ujjú pizsamában alszom, lehet már nagyon szépeket, csinosakat kapni. Kevésbé hidegben pólóban és bugyiban. Ha a párommal alszom, akkor vagy meztelenül vagy bugyiban vagy pántos trikó-bugyi szettben alszom. Ezekből van több szettem is. Ja nekem van még egy dilim is: hidegben mindenképp húzok zoknit a lábamra, mert nagyon hideg a lábam és könnyen felfázom: vannak külön vastag alvós zoknijaim is:)


25 N

2011. márc. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
Hidegben póló, zokni :), melegben meztelenül.23/L
2011. márc. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
melegben meztelenül vagy boxerban télen nadrág és póló ha barátnőmnél alszok akkor meztelenül legtöbb esetben 20/F
2011. márc. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
Pizsama vagy hálóing ;) szerintem sexy :)
2011. márc. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim válasza:

Változó, vagy meztelenül, vagy boxerben, ha nagyon hideg van a szobába, és a vastagabb takaró alatt is fázok, akkor esetleg egy melegítőt felveszek, mert rég volt már pizsamám, és már mind kicsi lenne:D. Szerintem egyáltalán nem gáz, ha valaki pizsamában alszik, abban kell aludni, amit kényelmesnek, és praktikusnak tartasz. A meztelenül alvásnak van egyébként egy nagy előnye, h a bőröd a teljes felületén tud levegőzni. Ha a pizsamát kényelmesnek és praktikusnak érzed akkor abban aludj.


22/F

2011. márc. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
bugyiban, és nem ciki szerintem.
2011. márc. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

Ilyesmiben:

[link]

2011. márc. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim válasza:
41%

miről beszéltek??

annak legyen már ciki akinek erről negatív véleménye van.

Kinek mi köze hozzá, hogy éjjel miben alszol??!!

Legalább éjszaka ne kelljen már megfelelni másoknak. Ha neked így kényelmes aludj benne, ha nem, akkor dobd le.

Én meztelenül. Egy kis szabadság érzetet ad. 35 N

2011. márc. 22. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 rekusska válasza:

Szerintem egyáltalán nem ciki pizsiben, és télen meg ha beteg vagyok akkor pizsiben, és a barátom imádja, mikor meglátja rajtam a pizsinadrágot :)

Amúgy csipkés hálóing, vagy mesztelenul, jöhet minden, de SOHA nem alszom bugyiban, és sikerult már a barátomat is leszoktatni a boxerban alvásról, szerintem annyi levegözés kell "nekÜnk", nem hiszem, h egészséges non-stop bugyiban aludni...nekem ez olyan mintha melltartóban kellene aludnom...nincs meg az a szabad érzés...a pizsit is csak bugyi nélkul... :)

2011. márc. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!