Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Divat még az, ha a hagyományos...

Divat még az, ha a hagyományos francia manikűr helyett mondjuk pirosra festem a körmöm végét?

Figyelt kérdés

Tehát ha fehér helyett piros a köröm vége?

Divat még ez?


2011. márc. 21. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezt nem tudom, hogy divat-e de a színes francia egymással harmonizáló színekben az.

[link]

Amúgy meg kit érdekel, hogy divat-e? Ha tetszik, csinálom, ennyi. (:


22L

2011. márc. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, az. Nálunk sokaknak olyan még. :) De ami most nagyon tetszik, hogy alapjáraton csillámos áttetsző zselé, a vége hegyes és piros, azon meg fehér pöttyök. :) Fenomenálisan néz ki, komolyan.
2011. márc. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat =)
2011. márc. 21. 21:46
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én körmömnek a vége pl lila, a gyűrűsujjam körmén van egy fekete macska, a többi körmömön pedig egy-egy fekete kis tappancsnyom, eddig mindenkinek nagyon bejött. :D
2011. márc. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Jujj. Az tök jó! Ötletes! :) Én is akarok olyat.

Magadnak csináltad? És a macska az egy macskafej, vagy egész macska? =)

2011. márc. 21. 22:26
 6/8 anonim ***** válasza:

A macskakörmös vagyok.

Nem magamnak csináltam, műkörmös műve. De itt egy kép róla. Én imádom. :D Ráadásul van hozzá való fekete macskás fülbevalóm is. :)

[link]

2011. márc. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez nagyon széép^^ :)
2011. márc. 22. 20:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszike :)
2011. márc. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!