Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a vastag...

Mi a véleményetek a vastag keretes szemüvegről?

Figyelt kérdés
Én személy szerint oda vagyok értük, nem tudom miért, de ha meglátom egy fiún, hmm.. =) Én is szeretnék venni egyet, csak nem tudom, hogy jó ötlet-e. Először is, minimális látáskárosodásom van, inkább mondhatjuk azt, hogy kancsalság, egyáltalán nem is kéne hordanom szemüveget, másodszorra pedig lehet kapni ilyen típusú szemüvegbe lencsét? Nem is tudom, hogy jól állna-e. =S Ilyenre gondoltam: [link] Köszönöm a válaszokat. L/15
2011. márc. 23. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Ezt úgy hívják, nerd szemüveg és nagy divat. Nekem is tetszik, csak nekem nem állna jól sajnos.


Szóval a lényeg, hogy divatboltokban (H&M, C&A, New Yorker, bizsus boltok mint Six stb.) lehet kapni dioptria nélkül ilyen szemcsiket, szóval olyan, mintha igazi lenne, de mégsem. És ott fel is tudod próbálni, és nem is olyan drága, mintha lencsével vennéd.

2011. márc. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Előre leszögezem, hogy én imádom a divatot, de...!

Ez a szemüveg tök jól néz ki, nagy divat. Viszont tudni is kell viselni. Pont ma viselt egy ilyet az egyik osztálytársam, és enyhén szólva igazán vicces volt:D

Ez a szemüveg nem mindenkinek és nem minden öltözékhez áll jól. A legtöbb emberen vicces.

2011. márc. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Komolyan mondom eldobom az agyamat mekkora bohócot képesek az emberek csinálni magukból. Ma is egy tök szép csajt láttam az utcán és tessék...nagyfater sztk keretes szemüvege. Most komolyan, de halál komolyan. Mi a szép ebben?
2011. márc. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ez tényleg sztk
2011. márc. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Egyszerűen idült ízlésficamra vall ez a szemüveg... Pancsert csinál a legjobb pasiból/legszebb nőből is... Felejtségek el, ha jól akartok kinézni. (Betty, a csúnya lány szindróma)
2011. márc. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

16/F vagyok, nekem is ilyen van már 3 hónapja és nagyon szeretem, a barátaimnak is tetszik. Az utcán készülj fel, hogy be fognak szólni, de engem ez nem szokott izgatni.

Igen, lehet lencsét kapni bele, nekem például egy napszemüvegkeretbe lett belerakva a lencse.

2011. ápr. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ocsmány. Azoknak a birkáknak való, akik követik a divatot. A lányokat elcsúfítja, fiúknak ütnivaló feje lesz tőle. (Vagy lehet, hogy eleve olyanok hordják, akiknek ütnivaló feje van, nem tudom.)
2016. máj. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az a szánalmas az egészben egyébként, hogy kb. 10 éve még nevetségesnek számított a vastagkeretes szemüveg. Aki olyat hordott, azt vagy végtelenül szerencsétlennek tartották, vagy csöves '60-as években leragadottnak ugyanazok, akik ma ezt hordják, mert trendi. Gondolom, ma meg azokat szólják le, akik nem vastagkeretes szemüveget hordanak. Annyira szánalmas bohócok az emberek, hogy arra nincs szó. Tíz éve még gáz volt, mint az állat, de ma hirtelen mindenkinek tetszik, és persze véletlenül sem divatból hordja senki, hanem mert tetszik neki. Persze.
2016. máj. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!